elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 05-12-2013 03:09:49

dragan_s
Expert
Iz: Prijedor
Registrovan: 24-09-2011
Komentari: 2,327

Svjetla u kabini laguna II

Jos jedan cudan problem, hmm dokle vise, naime na pomenutom autu svjetla u kabini i pod nogama se ne gase, na displeju i u parametrima vidi uredno sve brave tj vrata kada su otvorena/zatvorena, gasi svjetla u vratima, ali pod nogama i na krovu nece da ugasi, ugasi samo npr ako su zatvorena sva vrata i ubaci se kartica, mada cim se vrata ponovo otvore i zatvore vise nece da gasi, u uch u parametrima nista cudno nisam mogao primjetiti, takodje u konfiguraciji sve izgleda ok, ne znam sta da radim s tim, da li je ko imao slicnih slucajeva?????

Offline

#2 05-12-2013 10:45:42

Dottore
elproger
Iz: Banja Luka
Registrovan: 25-10-2010
Komentari: 139
Website

Re: Svjetla u kabini laguna II

imao ja, al me mos jebat ako se sad mogu sjetiti ... al cini mi se a nije ti neki posao, da je u citacu kartice bio problem, tj na jednom od mikroprekidaca u samom citacu ... probaj pa javi

Offline

#3 05-12-2013 12:57:05

dragan_s
Expert
Iz: Prijedor
Registrovan: 24-09-2011
Komentari: 2,327

Re: Svjetla u kabini laguna II

ahaa, kod ovog ne radi jedan od tastera, tj prvi onaj za card present, ali sretao sam i prije lagune s tom greskom u citacu pa su radila svjetla normalno, probacu to prvo rijesiti pa javim, ako jos neko ima ideju ili zna dobro dosao je savjet smile

Offline

#4 07-12-2013 00:00:40

aleksandar28
elproger
Iz: jagodina
Registrovan: 20-01-2013
Komentari: 24

Re: Svjetla u kabini laguna II

prvi mikro prekidac u citacu kartice , sredi njega i sredio si svetla

Offline

Board footer