elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 06-09-2014 20:33:57

elizabeta1
Član
Iz: cacak
Registrovan: 18-12-2011
Komentari: 61

Audi a6 centralna

Pozdrav ljudi,imam opet jedno pitanje,elem poklonio sam zeni moj audi a6 a ja kupio drugi auto,slomila se brava za otkljucavanje na vozacevim vratima{zena zaboravila da mi kaze),pa koj nestane baterija na daljincu pa je otvarala par dana preko gepeka,kupim danas bateriju i zamenim,ali ne radi treba da se upari taman pocnem uparivanje dam kontakt sa jednim a izadjem i zakljucam preko gepeka da uparim daljinac PUKNE I BRAVA NA GEPEKU,osta daljinac da ne radi asad ni alarm deaktiviran jer sam okrenuo jednom na zakljucavanje i zadrzao 5 sec i da otkljucam da zadrzim pet sekundi da zavrsim tad pukne,ajde razbijem staklo odem kupim drugo na otpadu i prednju bravicu namontiram,prepakujem prednju bravicu radi sad,e sad neradi prednja centralna na vozacevim vratima samo otkljucam kljucom moja vrata druga neceju,a na ono dugme na vratima na tapaciru otkljucava sva vrata i zakljucava a na kljuc nece,STA DA RADIM DA MENJAM CENTRALNU BRAVU NA MOJIM VRATIMA???pre par godina nije isto htela tako ali kad sam je malo prodrmo proradila ali sad nece.

Offline

#2 06-09-2014 22:07:57

dragan_s
Expert
Iz: Prijedor
Registrovan: 24-09-2011
Komentari: 2,327

Re: Audi a6 centralna

Pa u bravi je problem rastavi i popravi ako znas tj ako si to radio kad, ako ne onda drugu, ili idi nekome ko zna popraviti i ko je to radio nije to problem onome ko se bavi time.

Offline

#3 06-09-2014 22:46:11

elizabeta1
Član
Iz: cacak
Registrovan: 18-12-2011
Komentari: 61

Re: Audi a6 centralna

hehe dragane sad sam gledao 34e na ebay druga nova pa cu porucim novu,lakse mi nego da rastavljam sve i da cistim,a imao sam jednu dobru u garazi nemigu je nadjem ko da je u zemlju propala.

Offline

#4 07-09-2014 01:35:56

dragan_s
Expert
Iz: Prijedor
Registrovan: 24-09-2011
Komentari: 2,327

Re: Audi a6 centralna

Nije do ciscenja ali svejedno, ko zna sta je problem 15min posla ali svejedno moze i nova..pozz

Offline

Board footer