elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 01-07-2015 20:41:47

darkokm
elproger
Iz: K.Mitrovica
Registrovan: 05-04-2009
Komentari: 172

Mercedes c klasa w203 2.0 kompressor

Pozdrav svima...U pitanju je navedeni auto Mercedes c klasa 2.0 kompressor 2001 god elegance oprema...motor 111.955....Bila je usla voda u SAM MODUL prednji do motornog racunara i auto je brljavio....Zamenom istog pod istim brojem sve radi normalno ali na dijagnostici izbacuje konstatno GRESKA SENZORA SPOLJNE TEMP-KRATAK SPOJ ILI OTVOREN SKLOP I SENZOR RASHLADNE TECNOSTI -FREONA-KRATAK SPOJ ILI OTVOREN SKLOP (senzor koji se nalazi na hladnjaku klime)...U pitanju je moj auto licno...Inace auto je lezao godinu dana nije paljen niti vozen bili zapusili odvodi za vodu od lisca jel je stajao ispod drveta...Pre svega toga sve je radilo normalno....Da li neko zna sta moze tu biti? Jel i kada otkacim senzor spoljne temp na tabli i dalje dobijam informaciju prijavljuje +85 stepeni a na dijagnostivci +88 je cita...pritisak freona prijavljuje 2 bara....Nisam pokusao da otkacim senzor na hladnjaku klime da vidim da li ce tada imati nekih promena,jel smatram da ta dva senzora nemaju nikakve veze da rade zajedno u paru...I jos jedno pitanje...Sobzirom da sam menjao desnu stranu komplet sva 3 airbega da li mogu preko STAR-a da unesem kodove da bih obrisao greske i aktivirao ta 3 airbega? Hvala puno na svim odgovorima....

Offline

Board footer