elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 20-06-2016 09:48:33

safet
Član
Iz: Belisce
Registrovan: 19-06-2016
Komentari: 2

Crkava osigurac zmigavaca passat 3bg 2003 god

Zna netko dobrog elektricara koji bi se htio zabaviti sa passatom 2003 godiste koji ima problema sa kratkim spojem u instalaciji zmigavaca? Naime nekad svaka 2 mj, nekad 8 puta u danu mi prilikom davanja lijevog zmigavca crkne osigurac zmigavaca . Kad ga promijenim nekada je dobro par dana, nekad crkne odmah na slijedeci pomak rucice prema dolje.

Mijenjali smo rucicu zmigavaca,  relej sva 4 zmigavca, zarulje sa lijeve strane, maknuli sve instalacije za kuku , pregledavali da li ima negdje ogoljena zica ali nismo nasli nista. Voda negdje ulazi lagano u auto pod vozaceve noge iako central comfort modul nije mokar ali zice u pragu lagano jesu. Najcesce se dogadja kada se auto opere i kada pada kisa , dakle negdje je nekakav spoj u k . Silikonirao sam vrata, ocistio kanale ispod aku, silikonirao posudu od filtera peludi, Curi ili na sajbi ili uz rucnu ali dogadja se da crkava i dok je suho ili treci dan nakon kise i sl.

Sto se tice vode, mislio sam da je rijeseno to curenje jer sam imao malu poplavu prije 5 mj, no jucer sam saznao da nije . Prije ovog mi je curilo na filteru peludi pa sam to rijesio a sada negdje opet curi ali nije pod mokar kao prvi puta pa nisam skuzio dok nisam isao gledati ccm

E sad, da ne zapalim auto, trazim nekog tko zna sto radi , Osijek i okolica.

Zadnja izmjena od safet (20-06-2016 09:48:55)

Offline

#2 21-06-2016 15:05:37

dancho
elproger
Iz: srbija
Registrovan: 13-07-2010
Komentari: 94

Re: Crkava osigurac zmigavaca passat 3bg 2003 god

Ipak mislim da je do komfort modula

Offline

#3 21-06-2016 15:12:14

mb73
Expert
Iz: Brcko-BiH
Registrovan: 12-09-2011
Komentari: 3,176

Re: Crkava osigurac zmigavaca passat 3bg 2003 god

nisi dobro silikonirao lim podizaca stakla.

Offline

Board footer