elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#51 11-05-2010 03:20:45

rubin_miki
Expert
Iz: Macedonia
Registrovan: 29-08-2009
Komentari: 335

Re: Immo killer

MARIOFIAT napisao:

..meni je svejedno koji je samo da radi..

:d ma daaa, svejedno je dal ces staviti alnaser ili alternator.. big_smile
ako si autoelektricar, radi si brate alnasere, alternatore, akumulatore instalaciju, i ja bi da si popravljam sam zube ali jebi ga, ne znam big_smile

Offline

#52 11-05-2010 09:42:57

ELTI
elproger
Iz: Rijeka, Hrvatska
Registrovan: 06-11-2009
Komentari: 395

Re: Immo killer

E,!!! Ako odlucis to sa zubima, imam par turbina ostalo mi jos dok sam to servisirao!!! Dat cu ti i link gdje ces skinuti knjigu "Zubarstvo za pocetnike" smile


Ne nastojim biti jeftiniji, nastojim biti bolji!

Offline

#53 11-05-2010 13:17:53

exxl
elproger
Iz: USK, Bosnia & Herzegowina
Registrovan: 24-02-2009
Komentari: 487

Re: Immo killer

uh ta zubarstvo za pocetnike to je vec kad dodjes do naprednog level-a

prvo mora onu "zubarstvo za dummies" da procita smile

Offline

#54 11-05-2010 15:07:15

MARIOFIAT
elproger
Registrovan: 31-03-2010
Komentari: 260

Re: Immo killer

pozdrav.mene zanima i voljan sam ucit a u mom kraju elektronicari su uzasno bahati zadnji immo off sam cekao 2 tjedna zato bi to i naucio jer je veliki problm objasnit stranci zasto je 2 tjedna bez auta a mislim da uz puno truda bi to naucio nisam ni mislio preko noci.zato sam odma trazio literature da vas ne davim sa stvarima do kojih jos nisam dosao.jutros sam nabavio knjigu koju ste rekli a vecras na ucenje.hvala na razumjevanju

Offline

#55 11-05-2010 17:58:03

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: Immo killer

Mario to sam i pitao dao si mi odgovor samo sto je kolega rubin vec preduhitrio, zasto da se mjesas u posao koji su ljudi godinama ucili i dan danas neznaju???radi svoj dio posla, nadji elektronicara nek ti zavrsava djelove posla koje nemozes on ti radi jeftinije jer si mu stalna musterija obojica sretni, uzeces cackati napraviti samo vecu stetu gdje si onda stigao?? razmisli malo o ovom sto sam ti rekao, nijedna knjiga tebi nece pomoci osim godina svakodnevnog rada i iskustva, konkretno mnogi na ovom forumu misle uzmem puhalicu stavim flux i zavrsim posao ili malu lemilicu sa podesenjem temperature, jesi se kad zapitao kako ces izmjeriti otpor kondenzator tranzistor da nespominjem razno razne danasnje fet-ove , razmisli bolje je smile


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

#56 11-05-2010 18:09:33

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Immo killer

skyline-GTR napisao:

Mario to sam i pitao dao si mi odgovor samo sto je kolega rubin vec preduhitrio, zasto da se mjesas u posao koji su ljudi godinama ucili i dan danas neznaju???radi svoj dio posla, nadji elektronicara nek ti zavrsava djelove posla koje nemozes on ti radi jeftinije jer si mu stalna musterija obojica sretni, uzeces cackati napraviti samo vecu stetu gdje si onda stigao?? razmisli malo o ovom sto sam ti rekao, nijedna knjiga tebi nece pomoci osim godina svakodnevnog rada i iskustva, konkretno mnogi na ovom forumu misle uzmem puhalicu stavim flux i zavrsim posao ili malu lemilicu sa podesenjem temperature, jesi se kad zapitao kako ces izmjeriti otpor kondenzator tranzistor da nespominjem razno razne danasnje fet-ove , razmisli bolje je smile

Evo ovo i ja potisujem, ja a bavim iskljuèivo mehanikom, èak mi nije niti na pamet palo pokušavati se petljati elektronièarima u posao, dobro ti kaže Skyline, radi svoj posao i svi sretni !


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#57 11-05-2010 18:41:54

internet majstor
Expert
Iz: Zrtvi TurboFolka
Registrovan: 29-01-2010
Komentari: 2,053

Re: Immo killer

ja se intersujem da pedlozim kolegi u mom mjestu elektonicaru koje alate i programe da dobavi pored puhalica lemilica i sl,moje je da odradim dijagnozu i utvrdim sta je kvar i predam njemu ostalo da odradi,ja mogu slati van cg ali musterija mnogo duze bez auta bude ovako bi smo imali obojica posla i zavrsili poso u kratkom vremenu,ako ste voljni reci mi sta da mu predlozim od alata za pocetak,hvala kolege


@)).....

Offline

#58 11-05-2010 19:46:28

MARIOFIAT
elproger
Registrovan: 31-03-2010
Komentari: 260

Re: Immo killer

vjerujem da je tako najbolje ali ti ide na zivce kad se bahate bespotrebno i odugovlace pa ih moras trazit okolo po birtijama itd.imate koga u zagrebu za preporucit da si svi skratimo muke i naravno puno hvala na razumjevanju.

Offline

#59 11-05-2010 20:23:04

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Immo killer

MARIOFIAT napisao:

vjerujem da je tako najbolje ali ti ide na zivce kad se bahate bespotrebno i odugovlace pa ih moras trazit okolo po birtijama itd.imate koga u zagrebu za preporucit da si svi skratimo muke i naravno puno hvala na razumjevanju.

A da pitaš kolegu Tachomat ?


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#60 11-05-2010 21:39:50

MARIOFIAT
elproger
Registrovan: 31-03-2010
Komentari: 260

Re: Immo killer

reativno sam novi na forumu kako da mu se obratim

Offline

#61 11-05-2010 21:50:28

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Immo killer

Pa klikni na mail i pošalji


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#62 12-05-2010 00:09:11

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: Immo killer

isto moja topla preporuka je definitivno kolega @Tachomat sigurno ce ti odraditi posao kvalitetno

pozz...


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

Board footer