Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.
Stranice: 1
Čitajuči ovaj forum nisam naišao na problem sličan mom.
Auto je 406 110KS HDi god 99.
Problem je sljedeći:
-auto ne odgovara na gas svaki put.Javlja se greška(greška senzora papučice gasa).Resetiro sam grešku i zamjenio senzor(potenciometar gasa sa rabljenima-valjda je dobar).Nakon nekog vremena greška se vratila ali nije bilo problema u vožnji auto je išo OK a ja sam povremeno resetiro grešku.
-u zadnje vrijeme(greška stoji cijelo vrijeme) auto neki put primi gas (prima gas cijelo vrijeme ali ko da ne radi turbina).dođeo do 1700 rpm i onda ide dalje istim tempom nema turba.otustim gas par puta(napumpam) i onda krene normalno punom snagom.
-čini mi se da je turbina ok,dal se tak manifestira mjerač protoka zraka ili je možda problem u dva vakum ventila.dal je netko imao sličan problem?
Hvala
Uspjelo navecer uz puno muke.
hardware control=none,boudrate=57600,
Pozdrav grupi,
Nabavio sam Autronic AL-720 ,napavio interface sa Max 232 skinuo program ali ne zele proprièat,da li mi netko može reèi koje su postavke za com port(brzina,flow control i ostalo).
Hvala unaprijed
Stranice: 1