elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#51 26-07-2010 02:57:01

Benjamin
elproger
Iz: Zagreb
Registrovan: 20-07-2009
Komentari: 32

Re: [RJESENO]:Mercedes 190D Centrlano zakljucavanje

Postovi od mene su svi procitani..i sve sta je bilo receno isprobano je...i neradi..

nisam jedini spajao.spajao sam ja...onda jedan auoelektircar i onda jedan elektronicar...i neradi po onim shemam sta su date...niti u nekim drugim varijantama...

uspjelo je jedino da se daju otkljucati al neda se zakljucati...ili je radilo nekak polovicno pa kad se s kljucem zakljucalo izgorio je osigurac neki ili se zblesiralo centrlano pa nista nije radilo....

konkretno kak bi trebalo raditi nije nikada proradilo...

releji su ispitani i svi su ispravni

duzina impulsa je metnuta na 3.5sek...kak i treba biti za vakuumsko...



Eto koje opcije od toga svega su ostale jos onda otvorene...kaj se moglo isprobati..


Znam se koristiti forumima...nije ovo niti prvi niti zadnji..i kad nes pitam..onda i procitam kaj mi se nudi od opcija...tako da nevidim u cemu je problem...

Ja sam se pomirio s tim da centrala ova nije radila kako je trebala..ja i drugi koji su trazili problem u spajanju nisu pronasli...prokopao sam pola interneta di sam nasao i sa slikama dokumentirano na koje boje zica se spaja i isto tako sam i ja spojio i nije radilo opet...tako da je moja procijena da je uredaj kriv..a sad jel je ili nije 100% neznam..niti me nezanima jel je zavrio u drugom autu....ja mislim da je kriv uredaj jel s drugim radi sve normalno...a ovaj prvi uredaj u drugom autu radi na elektormotore...tako da je potrosen...

Za mene stvar rijesena...

i tema moze pod lock...

Offline

#52 26-07-2010 06:59:36

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: [RJESENO]:Mercedes 190D Centrlano zakljucavanje

Tema zakljucana.


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

Board footer