elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 03-12-2018 20:15:48

kizokg
Član
Iz: Kragujevac
Registrovan: 29-12-2015
Komentari: 3

AC dijagnostika

Evo posle duzeg vremena se javjam. Jedno pitanje, dobio sam AC dijagnostiku univerzalnu i imam mali problem a ne razumem se mnogo. Kad ukljucim samo dijagnostiku u laptop pokazuje da ima 10-tak jezika između ostalog i srpski. Kada je povezem na auto odmah sama prebaci na poljski i nema vise nijedan u meniu. Inace uredaj je ac stag 4, na autu vectra c. Ako neko zna sta je u pitanju bio bih zahvalan.......pozdrav

Offline

#2 05-12-2018 00:21:18

Teca
elproger
Iz: Valjevo
Registrovan: 30-10-2015
Komentari: 102

Re: AC dijagnostika

Gasni komp ti je u najeftinijoj varianti i zato nemas jezika...razlika izmedju onoga sto vidi jezike i sto ima samo polski je oko 3 evra.Onda ti bude jasno sa kakvim si majstorom imao posla...3 evra onde 5 ovde..jos dvadesetak na diznama...a o ustedi na utrosenom vremenu oko podesavanja da i ne pisem...on bude 50e jeftiniji ali dobijes 50  posto losiji uredjaj...

Offline

#3 08-12-2018 14:26:02

kizokg
Član
Iz: Kragujevac
Registrovan: 29-12-2015
Komentari: 3

Re: AC dijagnostika

Ma auto sam kupio, auto bio vlasnistvo banke sve u fulu i sve rađeno u servisu tako da nista se nije stedelo na sitnice. A i kad sam ga ja oterao kod majstora imao je engleski kad je ukljucivao dijagnostiku tako da neznam sta se desava. Da nisam ja nesto zeznuo, jer kada sam ukljucio ja dijagnostiku ona mi prebacila na poljski a ja umesto da iskljucim vratim na fabricko podesavanje.

Offline

Board footer