elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 02-10-2009 21:08:08

opaki
elproger
Registrovan: 24-08-2008
Komentari: 66

Clio 1,4s prva linija,klima ureðaj molim pojašnjenje

Dakle radi se o cliu,sa klima ureðajem,ureðaj tlaèen i napunjen,ali povremeno se klima sam od sebe ukljuèuje iako su prekidaèi za klimu na off,e sad kad iskopèam onu jednu žicu koja ide na kvaèilo kompresora klima se ne ukljuèuje.kad je spojenata žica  onda minimum podivlja,i sam se trnutno ukljuèuje iskljuèuje, inaèe dobro hladi.ako bi tko znao kamo tražit kvar?Što daje input da se kvaèilo ukljuèi?i kako to ispitat.....

I još jedan podatak ako netko zna gdje se nalazi relej koji ukljuèuje motor zadnjeg brisaèa?ja sam našao samo jedan plave boje na kutiji osiguraèa ali mi se èini da je on samo za prednji motor,ako neko zna molim pomoæ.sa desne strane su samo dva releja ali ni jedan nije od zadnjueg brisaèa?

Offline

#2 04-10-2009 12:52:18

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Clio 1,4s prva linija,klima ureðaj molim pojašnjenje

opaki napisao:

Dakle radi se o cliu,sa klima ureðajem,ureðaj tlaèen i napunjen,ali povremeno se klima sam od sebe ukljuèuje iako su prekidaèi za klimu na off,e sad kad iskopèam onu jednu žicu koja ide na kvaèilo kompresora klima se ne ukljuèuje.kad je spojenata žica  onda minimum podivlja,i sam se trnutno ukljuèuje iskljuèuje, inaèe dobro hladi.ako bi tko znao kamo tražit kvar?Što daje input da se kvaèilo ukljuèi?i kako to ispitat.....

I još jedan podatak ako netko zna gdje se nalazi relej koji ukljuèuje motor zadnjeg brisaèa?ja sam našao samo jedan plave boje na kutiji osiguraèa ali mi se èini da je on samo za prednji motor,ako neko zna molim pomoæ.sa desne strane su samo dva releja ali ni jedan nije od zadnjueg brisaèa?

klima auto ili manual ?   godina auta?

inace klio 1 ti je fino odraden u autodati...no ako ju nemas daj ove podatke pa vidimo gdje si zapeo..

pozdrav!

Offline

#3 04-10-2009 16:12:52

opaki
elproger
Registrovan: 24-08-2008
Komentari: 66

Re: Clio 1,4s prva linija,klima ureðaj molim pojašnjenje

ma ruèna sa dvije brzine pola i maximalno

Offline

Board footer