elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 14-02-2010 20:05:11

bsa
elproger
Registrovan: 28-11-2009
Komentari: 267

Kamionska hladnjaèa

Da li ima neko literature za kamionske hladnjaèe ili neki dobar sajt da se pogleda i sabere neka informacija pošto imam neki ponuda da odradim i servisiram a nisam nikada radio.Sistem mi je jasan kako funkcioniše ali malo dopune sa literaturom nije na odmet.

Offline

#2 15-02-2010 18:02:08

launch
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 10-12-2009
Komentari: 415
Website

Re: Kamionska hladnjaèa

Imas li mozda tacnije koja ti literatura treba, koji program?


Zastitimo decu u saobracaju

Offline

#3 15-02-2010 18:25:43

bsa
elproger
Registrovan: 28-11-2009
Komentari: 267

Re: Kamionska hladnjaèa

nemam ništa konkretno a nešto sam veæ servisirao samo što su manje hladnjaèe i nebi bilo na odmet da se upustim i u thermo-king dosta znam ali nisam nista radio

Offline

#4 23-02-2010 15:23:46

zoki_klima
Član
Iz: nis
Registrovan: 19-03-2009
Komentari: 20

Re: Kamionska hladnjaèa

nista tu nije strasno. upusti se slobodno. manji uredjaji su slicni auto klimama, samo rade u drugom rezimu.
obrati paznju koji gas koriste, i spram njega i ulje.

Offline

#5 03-03-2010 22:22:20

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Kamionska hladnjaèa

bsa napisao:

nemam ništa konkretno a nešto sam veæ servisirao samo što su manje hladnjaèe i nebi bilo na odmet da se upustim i u thermo-king dosta znam ali nisam nista radio

terom king ti je strasna firma .kolega je imao nekoliko hladnjaca sa njihovim agregatima gore i rjesavao sam sve to bez nekih problema dok nije zapelo na jednom sklopu..sjednes napises mejl u kojem se uredno predstavis i das svoj porezni broj tvrtke i objasnis tko si ..stavis broj sasije uredaja za koji te zanima literatura,zamolis ih da ti daju sto ti treba i stize ti na mejl u iducih dan/dva sve sto si trazio..petnajstak dana kasnije POSTOM iz centrale (kanada)

sve sto oni imaju o tom uredaju...ja sam popizdio kad je ovaj kupovao nove hladnjace i gore carier..koji ladno kaze potrazite nas servis u madarskoj..

pisi termokingu imas negdje na maticnoj stranici CUSTOMER SUPPORT



Pozdrav !

Offline

Board footer