elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 30-05-2010 14:12:32

rubin_miki
Expert
Iz: Macedonia
Registrovan: 29-08-2009
Komentari: 335

Re: Grande Punto

exxl napisao:

treba pomoci onome koji isto pomaze drugim.

a ima ih samo traze a nista nedaju na takve likove netreba se obazirati jer se vidi da nemaju veze sa vezom, da imaju imalo pojma nebi kod svakog malog problema uvijek neku pomoc trazili po forumu.

to je tacno, ali postavljati na tacnu ovde na forum sve i svasta, da svako pokupi lako znanje i muku majstora to vec ne valja..ima msn, mail, icq, skype, fixni, mobilni..

Offline

#27 30-05-2010 16:16:51

kinjo
elproger
Iz: trebinje
Registrovan: 27-02-2010
Komentari: 248

Re: Grande Punto

ja samo ovaj zadnji koristim...svaki mjesec 150e

Offline

#28 31-05-2010 12:14:15

tango91
elproger
Iz: Split
Registrovan: 08-07-2009
Komentari: 483

Re: Grande Punto

skyline-GTR napisao:
kinjo napisao:

Danas kazu ima sve na internetu ali zasto neke table umije samo Tachomat izracunati

smile odgovor je jako prost, niko se nije zapitao dali je taj isti kolega @Tachomat mozda ulozio 10-ak hiljada eura u jedan alat koji radi km pa da nespominjem svake godine updata koja kostaju 2-3 hiljade eura e kad to neko kupi onda cemo ga upitat ocel poslije da daje dampove sakom i kapom ili ce ipak nesto precutati a ono sto uradi i kvalitetno naplatiti

pozz...

ta priæa o tisuæama  eura dobro mi je poznata imam  DigiProg3 u koji sam dosada uložio sa svim punjenjima i popravcima preko 27000 eura u zadnjih 5godina
ali to je alat  koji je strogo namjenjen za Taho i sve manje se može pomoæi drugome , jednostavno ga moraš imati i  sad usporeðivati Taho i AirBag to su dva svijeta u jednom modelu auta na jednu verziju instrument table u prosjeku imamo 2-3 AirBag modula + podverzije  kod svakog  zato je spisak AirBag modula popriliæno velik a šanse da ti neki egzotiæni ponovo doðe je jako male inaplata za uslugu popravka AirBag modula je pala na mom podruèju  tako da  taj"kruh je nešto tvrði za jesti "neisplativo je oko ove teme svarati toliko polemike  ja posjeèujem par stranih foruma nikad nisam vidio ovoliko polemike i udaljavanje od poèetnog postavljenog pitanja

i na kraju potvrda od klijenta da je moj uradak ispravan iz prvog pokušaja

Offline

#29 31-05-2010 14:01:42

mlulic
Expert
Iz: Kaštel Kambelovac Hrvatska
Registrovan: 08-02-2009
Komentari: 782

Re: Grande Punto

Kolega nije nitko posebno ovdje na teba mislio ali dešava se sljedeæa stvar ako malo pratite po forumu da se sve više postavljaju pitanja tipa bio kod majstora on tvrdi da je to a što vi mislite(mušterije provjeravaju majstore) nije problem pomoæi kolegi nego ovima okolnim


Od kada sam sebe uhvatio u laži nikome više ne vjerujem

Offline

#30 31-05-2010 22:31:37

jurica jurić
elproger
Registrovan: 15-01-2009
Komentari: 271

Re: Grande Punto

mlulic svaka èast sve više je takvi na forumima koji provjeravaju mastora ili da znaju reæi majstoru šta treba raditi na njegovom autu samo on nema sa æime, sitnica,prelemi itd. takve su danas mušterije

Offline

#31 31-05-2010 23:04:58

Tachomat
elproger
Iz: Zagreb
Registrovan: 14-06-2009
Komentari: 992

Re: Grande Punto

a zašto su mušterije takve? zato što na forumima sve lijepo piše....

Offline

#32 31-05-2010 23:48:12

kinjo
elproger
Iz: trebinje
Registrovan: 27-02-2010
Komentari: 248

Re: Grande Punto

a ko je za to kriv... pa cu ko, mi majstori mestri i sl. ima jedan moj drug vazi za jednog od najboljih majstora u okolini ali od njega nemozes saznati ni koliko je sati, pametan covjek

Offline

#33 01-06-2010 00:31:33

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Grande Punto

kinjo napisao:

a ko je za to kriv... pa cu ko, mi majstori mestri i sl. ima jedan moj drug vazi za jednog od najboljih majstora u okolini ali od njega nemozes saznati ni koliko je sati, pametan covjek

Tako i treba, ja se držim one, ako nekaj sitno popravljam, posel ne košta ništa a znanje ti naplaæujem smile


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

Board footer