elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 11-02-2009 02:42:02

Robert
elproger
Iz: Coburg
Registrovan: 09-02-2009
Komentari: 26
Website

Fiat Brava.....

Dali je neko imao problem da na Fiat Bravi 1.4 12V ne može da uðe u air bag i zašto???? Auto je ´97 godište. Ja sam probao sa VISOM, i KTS-om, kolega sa LAUNCH-om, i još jedan kolega sa TEXOM i ne može. Ljudi su se pravili pametni skidali su volan i upalila se lampica, da uðem da obrišem grešku, jok more......proverio sam sve pinove do raèunara i kablove i sve je OK, èak sam i raèunar skidao jer mi neka budala reèe da je pun vode, a on suv ko barut. Eto ako neko ima neku ideju, ja æu je rado poslušat,i pošto me veæ to jako kopka!!!!!

Offline

#2 11-02-2009 22:52:00

dzevad.v
Član
Registrovan: 15-11-2008
Komentari: 1

Re: Fiat Brava.....

Za tu Bravu ima u autodati shema modula i tamo ces vidjeti koja je dijag.linija tj.koje je boje i na nju zarezi i zakaci K line interfejsa bilo kojeg(on nema L line)i ako udjes OK a ako ne onda je dijag.linija modula defektna i problem ces rijesiti dr.modulom ili da isti reprogramiras tj.kao da brises crashdatu i kad vracas nazad skini klemu sa akumulatora zakaci ga i onda vrati klemu,daj kontakt i trebalo bi biti u redu.Taj modul nema KL.30 samo KL.15 no u svakom sl.barem da bude van kontakta.

Offline

Board footer