elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 01-10-2011 00:16:58

joske111
elproger
Iz: petrovac
Registrovan: 30-09-2011
Komentari: 54

Xsantija 1 hidroaktiv

Situacija sledeca,Imam osecaj da mi ne radi hidroaktiv svaki put.nekad je tvrdji nekada meksi.
Ima par senzora na samom sistemu.
Uradjeno je svih 8 bombi dopunjeno.Ulje zamenjeno lhm,sipan total plus.Ociscena sita.
Da li sam hidroaktiv moze da se poveze na dijagnostiku?
Ima pravougaoni konektor pored osiguraca.
Ona je 2.0 i automatik.
94 god.
Kada otvorim vrata i izadjem nema auto da skoci.Po tome bi trebalo da je ispravan.Ali mislim da u voznji nekada prestane da radi.

Offline

#2 01-10-2011 20:50:59

autoservis-edo
elproger
Iz: V.Gorica
Registrovan: 01-07-2009
Komentari: 1,187

Re: Xsantija 1 hidroaktiv

mislim da tu nema dijagnostike ali nisam siguran ali kod tebe moze biti da ti regulatori visine vozila nisu ispravni a cak moze biti i da ti glavni kocioni cilindar zeza jer cijela hidraulika i ovijes ide preko njega.

Offline

#3 02-10-2011 20:10:37

joske111
elproger
Iz: petrovac
Registrovan: 30-09-2011
Komentari: 54

Re: Xsantija 1 hidroaktiv

poceo je da ispusta cudne zvuke.
Kada sam zamenio ulje to je prestalo.Imao sam ga u planu menjati.
Sacekace mesec dva jer treba da stigne stranac sa istom hidraulikom.
mada posle zamene ulja nije bio toliko tvrd.Videcu kada dodju hladniji dani.Hvala na pomoci.
Na samom regulatoru visine prednjem ima kablovi.i na pedali gasa kako sam ja pronasao po literaturi trebalo bi da ima kontrolu.Kako auto povecava brzinu sve je tvrdji i kada ga motam.Ne preterano ali oseti se malo.tako bi trebao da radi taj sistem.Desilo mi se to par puta.Videcu da li ce biti jos?

Offline

Board footer