elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 22-01-2012 15:57:52

octavia77
elproger
Iz: Knin
Registrovan: 28-12-2008
Komentari: 28

Astra h UEC

Radim astru H problem je prvo bio gubljenje gasa spojevi na uec -u lagano sam krivio stopice i auto bi radilo po par mjeseci svaki put sve kraće i krace ,na kraju je počeo gubiti i svijetla i radio, pa sam došao do ideje da nalemim malo kositra na stopice od ueca da dobijem bolji spoj to je bio totalni promašaj gubilo se još više sad sam zamjenio uec ali mi još ponekad gubi svijetla i radio ima li itko nekakvo riješenje za te stopice gdje bi ih mogao nabaviti i nakakvi šiljak za vađenje stopica iz plastike

Offline

#2 22-01-2012 18:36:19

dragan_s
Expert
Iz: Prijedor
Registrovan: 24-09-2011
Komentari: 2,327

Re: Astra h UEC

pa na oko se vidi ako neka stopica ne valja, a vadis je pazljivo malim srafcigerom i onda je ocistis i nategnes da bolje stisne musku stopicu i bolji kontakt napravi...........

Offline

#3 22-01-2012 20:28:31

octavia77
elproger
Iz: Knin
Registrovan: 28-12-2008
Komentari: 28

Re: Astra h UEC

znam ali kad par puta kriviš stopice one gube elastičnost , recimo nekad još dok sam radio u Peugeot servisu mi smo imali kutiju sa svim tim raznim alatkama za vađenje stopica i naravno dalo se preko kataloga naručit sve moguće stopice od najmanje do najveće, ovdje sam mislio promjeniti sve stopice tako da sam miran a ne da mi se stranka svako malo tuži sad prekida svijetlo pa sad prekida radio itd ali kontaktirao sam opelov servis oni ili nemogu ili neznaju naručit stopice

Offline

#4 22-01-2012 21:28:39

ar21111952
elproger
Iz: Vitkovici-Gorazde,BiH
Registrovan: 01-11-2009
Komentari: 315

Re: Astra h UEC

octavia77 napisao:

znam ali kad par puta kriviš stopice one gube elastičnost , recimo nekad još dok sam radio u Peugeot servisu mi smo imali kutiju sa svim tim raznim alatkama za vađenje stopica i naravno dalo se preko kataloga naručit sve moguće stopice od najmanje do najveće, ovdje sam mislio promjeniti sve stopice tako da sam miran a ne da mi se stranka svako malo tuži sad prekida svijetlo pa sad prekida radio itd ali kontaktirao sam opelov servis oni ili nemogu ili neznaju naručit stopice

Pozz! Ako u svom gradu imas komercijalistu Wurtha oni imaju asotiman svih mikro konekcija za elektronike,module,procesore,takode alate za vadenje.Admina molim da ovo neshvati kao reklamu ove fime vec pomoc da kolega rijesi problem!

Offline

#5 22-01-2012 21:48:55

dragan_s
Expert
Iz: Prijedor
Registrovan: 24-09-2011
Komentari: 2,327

Re: Astra h UEC

poslacu ti ja na pm mjesto gdje mozes naci sve vrste stopica mada ja nisam narucivao, ali sam gledao i moze se naruciti.........

Offline

#6 22-01-2012 22:14:14

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Astra h UEC

@octavia77: Bilo bi dobro da nakon 4 godine clanstva popunis profil.
@ar21111952: Za takve stvari postoji opcija "skriveni odgovor"


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

Board footer