elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 10-03-2012 00:10:05

Kele
Expert
Iz: RS,Sonta,Apatin
Registrovan: 09-04-2010
Komentari: 1,373

Re: Auto klime savjeti

astambura napisao:

Kolega kele ako imas neko djelotvornije resenje za dezinfekciju ili slicno umjesto standardnih sprejeva zamolio bi da kazes i meni,moze i na pm. smile
Sprejevi nekad pomognu nekad ne,bar u mom slucaju...tamo gdje se ne moze spricati direktno na isparivac uglavnom ne pomazu pa neznam da li ima neko resenje za to....

Ma eto ljudi,kolega Bsa je rekao sve u zadnjem postu znaci dok se fizicki ne ocisti nema nista delotvornije od toga.Ja licno ne bacam pare na sprejeve za dezifekciju vec sam pravim sredstvo kojim dezinfikujem klime a koje jos i mirise raznoraznim aromama.Jedna situacija,ja musteriji dezinfikovao klimu a covek ne zivi blizu mene i kad mu miris izvetrio on otisao u prodavnicu auto kozmetike i trazi sredstvo za dezinfekciju klime.Oni mu ponude sprejeve razne ali ni jedan ne mirise.Covek se zacudio i nije hteo da kupi pa pozvao mene da mu objasnim kako kod mene mirise a u radnjama nema da se kupi.Objasnio mu ja i slatko se ismijao i na kraju mu  poslao pola litre pa nek mu mirise.A bio mi jedan Yugo svaba i pitam ga ja koji ce miris ,a on kaze za klimu miris narandze a na patosnice da mu poprskam lavandu.Ma to se mirisi izmesali u p.m.,ali njemu dobro i jos kaze da to ni u svabiji nemaEvo vec 2 godine dolazi kod mene da radi servis klime.Sta reci,sa musterijama moras znati.Znaci pravim sam to sredstvo i nije neka mutljavina vec stvarno ubija bakterije i to cak bolje nego oni sprejevi.

Offline

#27 10-03-2012 21:44:24

aleksandar71
elproger
Iz: kacareva
Registrovan: 04-07-2010
Komentari: 55

Re: Auto klime savjeti

Sta je sa tom recepturom Kele moze???

Offline

#28 13-03-2013 03:43:33

delphi
elproger
Iz: lukavac
Registrovan: 25-01-2013
Komentari: 609

Re: Auto klime savjeti

DA NE OTVARAM NOVU TEME savjet;;; pošto je bilo par pitanja u zadnje vrijeme  oko klima a sad će i vakat tog posla ..planiram uzeti ueđaj za punjenje auto klime savjet koji uređaj da kupim da je jeftino a da me ubrzo ne košta puno (kvarovi itd ) prošle  sam se godine namučio zvao ljude da dopunjavaju mojim mušterijama;trebao bih savjet šta da uzmem da se isplati da nečekam 100 godina na vraćanje love nemora to biti nekakav vrhunski profi uređaj  može pm ili kako god


kao što reče vili van der pakšu TREBAĆE PRSTI GUZICI SVRBLJIVOJ

Offline

#29 13-03-2013 03:57:49

Neso
elproger
Iz: Loznica
Registrovan: 27-02-2012
Komentari: 51

Re: Auto klime savjeti

Kolega, moj majstor, kod kog sam bio na praksi, kaze da su ti najbolji oni analogni sa manometrima ovi novi su puni elektronike koja znas vec kakva je u danasnje vreme!

Offline

#30 13-03-2013 08:53:17

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Auto klime savjeti


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

#31 13-03-2013 12:31:21

MN026
elproger
Iz: Smederevo
Registrovan: 19-01-2009
Komentari: 2,197

Re: Auto klime savjeti

imas u banja luci dobrogsnabdevaca po ceni i kvalitetu uredjaja --ima i polu i ful automatsku

Offline

#32 05-04-2013 20:38:47

tito
elproger
Iz: Split
Registrovan: 09-09-2011
Komentari: 82

Re: Auto klime savjeti

Kele...molim te..jel bi i ja moga dobit recept za sredstvo za dezinfekciju

Offline

Board footer