elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 11-09-2012 09:47:34

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Re: Seat leon 1.9 tdi turbo

ma gle, ne zamjeram mu, u sisku su stvarno sve nadri majstori, 70% njih je dalo 1000 eura za neki dijagnosticki uredjaj i napravilo generalku na golfu dvojci 1.6 dizelu i misle da su pobrali svu pamet ovoga svjeta, onda mi najveci vw majstor u sisku nezna ufaziti passata 1.9tdi......kad ja to ispricam u birtiji dvojici prijatelja onda on zove ove moje i prijeti mi da ce me traziti po gradu da mi slomi ruke jer sta ja to pricam o njemu smile

ali pazi frajer zove okolo preko posrednika da ce mene traziti po gradu i prijeti da on zna gdje sam ja sta sam ja i tko sam ja, ali trazit ce me, kad ga nazoves i pitas gdje hoce da se nadjemo da nemora trositi vrijeme na trazenje onda se usere, zavuce u misju rupu, a na cesti kad se sretnemo okrene glavu i pravi se da se nepoznamo.......a po trecim prijateljima ispricava i zove da se nadjemo i sjednemo na kavu da se popricamo ko ljudi

a takvih galamdjija i kvazi majstora je pun grad, na kojem god hoces cosku, i svi gule i deru zivotinjski a posao naprave polovicno ili jos bolje nikako

samo jos jedan primjer, od mog sogora kum imao a6 2.5 tdi-a i naravno crkla pumpa, deran kupi kompletnog audija takvog za presloziti sve kak treba da njegov auto radi ok, ovaj njegov mu slozi sve, sve super divno i krasno, dodje meni da mu klimu slozim ja narpavim dijagnostiku auto pun gresaka, fula paljenje ma milina jedna za gledati, 180konja ide ko da ima 120 a trosi ko da ima 400 i tak.....a ovaj pun prica kak je to sada novi auto kak to samo gas.......

tak da nije grgi za zamjeriti, ima 10-ak majstora koji su fer, korektni, posteni cjenom prihvatljivi i koji odrade ono sto treba odraditi i sto kazu da su odradili a da nedignu 600% na djelovima.....ali ovi ostali gulikoze samo prodaju pricu i samo da je zavaljati za sto vise love sto kraci posao....to je posao sport u nasem gradu a ne popraviti auto kak treba

Zadnja izmjena od raven_sk (11-09-2012 09:50:07)


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

#27 11-09-2012 14:12:44

grgaa
Član
Registrovan: 04-02-2010
Komentari: 22

Re: Seat leon 1.9 tdi turbo

stvarno bi te molio da obrazloziš tu svoju tvrdnju malo opširnije zašto bi se to moglo dogodit  i u čemu sam točno pogriješio. drage bi volje ja otišo kod majstora da mi to naštima, šta je još bolje kupio bi ja novi auto samo da mogu i nebi se zezo sa ničime, ali pošto neradim več skoro godinu dana gledam da napravim što mogu više sam zato i pitam tu za pomoč

dizel servis napisao:

kolega Raven kad mu ispane klipnjaca napolje shvatice zasto je za ovaj posao potrebno toliko platiti

Offline

#28 12-09-2012 00:26:33

dizel servis
elproger
Iz: PRIJEDOR
Registrovan: 10-01-2010
Komentari: 318
Website

Re: Seat leon 1.9 tdi turbo

prijatelju svoje iskustvo i znanje UVIJEK cu rado cu podijeliti sa svojim kolegama MAJSTORIMA koji zive od toga a ne dijeliti svakom mogucem vlasniku automobila koji ima kod kuce komp pa na gugl nadje kvar pa jasi majstorima po glavi sa pricom ja cuo,ja cito na netu, odvezi to nekom ko posteno zivi od svojih ruku a ovo za turbinu eh to je........ duga prica

Offline

#29 12-09-2012 08:36:05

grgaa
Član
Registrovan: 04-02-2010
Komentari: 22

Re: Seat leon 1.9 tdi turbo

ako hočeš pomoč pomogni ako nečeš nemoraš to je tvoje pravo isto kao hoču li ja auto odvest tim majstorima koji pošteno zive od svog rada ili ne

Offline

#30 12-09-2012 09:02:39

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Seat leon 1.9 tdi turbo

Ova tema ne vodi nigdje, vec je receno dovoljno savjeta sta da probas. Do znanja se dolazi tesko i takve stvari koje trazis da se objasne ne daju se olako. Onaj ko ne cijeni znanje dat ce ti dzaba, a takvi obicno i ne zive od ovog posla.


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

#31 12-09-2012 09:15:34

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Re: Seat leon 1.9 tdi turbo

Acom daj lokot


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

Board footer