elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 12-03-2015 00:03:48

Kele
Expert
Iz: RS,Sonta,Apatin
Registrovan: 09-04-2010
Komentari: 1,373

Re: Fvdi avdi abrites

Taj uredjaj ako hocete da iole nesto specijalno radi,mora da se prepravlja.Jos da napomenem da uopste nije testiran nego je pusten u prodaju sa naznakom "radi ovo,radi ono" a napravio je vise stete nego sto je doneo koristi u radu sa specijalnim funkcijama.Ovo vam govorim iz sopstvenog iskustva,muke sam imao dok ga nisam doveo u koliko-toliko dobro radno stanje.Srecom nisam nikakvu stetu napravio do sada u radu sa njim.Sve sto je rizicno i dalje radim peske a ovo za C5 za tablu,necete verovati kakav uredjaj uradi ovu tablu dok kazes keks a fvdi je ubije.Za bsi na c5 2010 sam takodje nasao resenje kako da se odradi sa fvdi.Kao sto rece Belectronic,novi fvdi je mnogo losiji od onog iz prve polovine prosle godine i ima veoma ozbiljan problem koji ni proizvodjac ni prodavci ne mogu da rese a i dalje prodaju uredjaj.
Ne pitajte me za resenja jer necu ja da budem nicija tehnicka podrska vec to treba da rade ovi sto vam prodaju taj uredjaj.
Meni je dovoljno da sam otklonio probleme na svom interfejsu jer me je izludjivalo to sto ne radi skoro nista.

Zadnja izmjena od Kele (12-03-2015 00:05:48)

Offline

#27 16-03-2015 01:25:27

kiredelcevo
elproger
Iz: Delcevo
Registrovan: 19-01-2010
Komentari: 443
Website

Re: Fvdi avdi abrites

Za te pare to je i suvise dobar alat,vredi za svaki dolar koji ste ga platili!
Kad ga kupis,vratis pare od par auta,a to sto kazete da ne vredi,nema nista idealno!
Koliko pare,toliko muzike,a ovo je za male pare cela :FILHARMONIJU:!
I sada tu je problem,neko ne slusa :KLASIKU:
Nemojte se misliti,ko ima pare nek kupuje alate,jer znate ono:Bez alata nema zanaata:
Samo HRABRO!

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: vlado-kljucar

#28 28-03-2015 03:56:42

Nikola123
Expert
Iz: Zrenjanin
Registrovan: 18-08-2009
Komentari: 942
Website

Re: Fvdi avdi abrites

je napisao skrivenu poruku za korisnika: zlukic



Press F13 for IQ Test now !

Offline

#29 28-03-2015 18:18:29

vlado-kljucar
elproger
Iz: podgorica
Registrovan: 24-01-2013
Komentari: 380

Re: Fvdi avdi abrites

kiredelcevo napisao:

Za te pare to je i suvise dobar alat,vredi za svaki dolar koji ste ga platili!
Kad ga kupis,vratis pare od par auta,a to sto kazete da ne vredi,nema nista idealno!
Koliko pare,toliko muzike,a ovo je za male pare cela :FILHARMONIJU:!
I sada tu je problem,neko ne slusa :KLASIKU:
Nemojte se misliti,ko ima pare nek kupuje alate,jer znate ono:Bez alata nema zanaata:
Samo HRABRO!

Kire po meni taj alat ne vrijedi ni centa, znaci alat nije testiran od strane proizvodjaca nego je pusten u prodaju i naravno da kupci javljaju sta radi a sta ne radi, I to da ga otplatis sa 2 auta kako si rekao mozda jes istina, a sta ako dodje to toga sledeca dva da ubijes ode onda u minus... Dosta je njih psa ubilo a ne vrijedi se znojit za ove pare za koje radimo u danasnje vrijeme...

i ne kazem da su i originali idealni ali su 90 % sigurniji od npr ovog fvdija...


ATM chiptuning Balkan +38269495496

Offline

#30 28-03-2015 22:17:48

Kele
Expert
Iz: RS,Sonta,Apatin
Registrovan: 09-04-2010
Komentari: 1,373

Re: Fvdi avdi abrites

kiredelcevo napisao:

Za te pare to je i suvise dobar alat,vredi za svaki dolar koji ste ga platili!
Kad ga kupis,vratis pare od par auta,a to sto kazete da ne vredi,nema nista idealno!
Koliko pare,toliko muzike,a ovo je za male pare cela :FILHARMONIJU:!
I sada tu je problem,neko ne slusa :KLASIKU:
Nemojte se misliti,ko ima pare nek kupuje alate,jer znate ono:Bez alata nema zanaata:
Samo HRABRO!

Druze Kire, nema tu junacenja jer sve sto se sjebe lupa po dzepu i nije lako popravljivo.Ja hteo ML w164 da uradim preko obd i u zadnji cas odustanem.
Ko ima muda,ja mu skidam kapu ali misljenja sam da je ovaj alat katastrofa i nikad mi nije bilo zalije potrosenih para.

Offline

4 korisnika je napisalo "Hvala" za ovaj komentar: vlado-kljucar, astro, acom, undermaster

#31 28-03-2015 22:30:10

vlado-kljucar
elproger
Iz: podgorica
Registrovan: 24-01-2013
Komentari: 380

Re: Fvdi avdi abrites

svaka cast na odgovoru Kele , istog sam misljenja...


ATM chiptuning Balkan +38269495496

Offline

#32 30-03-2015 23:15:41

undermaster
elproger
Iz: Niš
Registrovan: 06-01-2012
Komentari: 362

Re: Fvdi avdi abrites

Ja sam odustao u zadnjem trenutku od kupovine,nije heto da pripremi karticu od megana za kodiranje...,lagunu da ne spominjem.Sta da radim kad naidje laguna 3?!
To radi zedbull od 100e,ne vredi te pare.

Kad padne cena na 200e ,kupicu ga pa neka skuplja prasinu.Kada nemam resenje sa backup-om ,i on mi je jedina nada ,probacu sa njim.Sve dok moze pesaka da se radi ,radicu tako.

Offline

Board footer