elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 25-12-2016 04:59:19

stole
elproger
Iz: Skopje-Makedonija
Registrovan: 01-03-2011
Komentari: 510

Launch x431 pro3 Dijagnostika

Zdravo koristi li neko ovu Launch x431 pro3 Dijagnostiku i kako je zadovoljan jer ,ko u stilu :

približno radi kao namenska auto dijagnostike jer skenira ogroman broj auto sistema, ima mnogo dijagnostičkih i specijalnih funkcija, vrši čitanje grešaka, brisanje grešaka, čitanje Live parametare, test aktuatora, specijalna programiranja, podešavanje sistema, kodiranja dizni, ključeva, čišćenje DPF sistema, uparivanje sistema, resetovanja uljnih inspekcija, Batery reset, Electronic Brake reset, grafičke prikaze I mnoge druge funkcije. Ima OnLine bazu za održavanje vozila, strujne šeme i dr. Veoma jednostavna nadogradnja softvera prititiskom na jedno dugme.


hvala ! smile

Offline

#2 25-12-2016 15:52:20

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Launch x431 pro3 Dijagnostika

¸Evo imam ja, kupio prije 2 tjedna, mjenjao uz doplatu za diagun, akcja je do 31.12. uzimaju bilo koju staru pod račun uz doplatu (naravno original, ne autocom i slično). Kolko sam do sad radil, zadovoljan sam


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: stole

#3 25-12-2016 16:36:16

misa015
elproger
Registrovan: 21-11-2010
Komentari: 719

Re: Launch x431 pro3 Dijagnostika

imam je ja neko vreme i prezadovoljan sam.Radi na platformi fabrickih programa i za dosta auta radi sve sto i fabricka

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: stole

Board footer