elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 08-10-2009 15:03:00

serbiaboy77
elproger
Iz: Indjija Srbija
Registrovan: 03-10-2009
Komentari: 98

Peugeot 607 autoradio

Da li je neko imao problem sa ugradnjom fabrickog radia "Clarion" na peugeot 607? Evo sta je konkretno problem...Na auto nije bilo nikakvog radia,i trbalo je da postavim njegov fabricki...I postavio sam ga,radi ali se stalno cuje bipkanje!!! Znam da treba da se upise broj sasije u radio od auta.Uradio sam to pomocu Texe,bipkanje je prestalo,ali posle nekog izvesnog vremena se vratilo! Pokusao sam par puta ali bezuspesno...Cak sam i skidao eeprom 93c46 fairchild i u njemu direktno pokusao da promenim br.sasije ali opet isto...radi,pa posle nekog vremena opet bipkanje...kad pocne bipkanje dijagnostikom vidim da broja sasije uopste nema u radio uredjaju...
Auto je 2000 godiste... Sta raditi? Jel imao neko takav problem?

Offline

#2 09-10-2009 08:50:39

nedim
elproger
Iz: sarajevo
Registrovan: 10-02-2009
Komentari: 378
Website

Re: Peugeot 607 autoradio

evo telekodiranje. mislim da ovo treba na svim podesiti (RT3,RT4,RT5):
NAPOMENA : Prilikom zamjene autoradija, treba konfigurirati sljedeæe parametre telekodiranja, pomoæu DIAG 2000 .
Naziv    Stanje parametara   
VIN kod    Unos VIN koda   
(geografsko) podruèje korištenja    Zapadna Europa   
Prilagodba glasnoæe brzini vozila    Neaktivno   
Konfiguracija audio izlaza    Izlazi zvuènika   
Fader i stražnji zvuènici    Neaktivirano   
AM pojas    Neaktivirano   
Zakonitost korekcije razine glasnoæe (*)    Zakonitost br. 0   
Krivulja osjetljivosti LO/DX (*)    Krivulja br. 0   
Tablica osvijetljenosti (*)    Minimalna osvijetljenost   
(*) Odabir ovih parametara ovisi o vozilu, tipu ureðaja (CD ili kasetofon) i o proizvoðaèu (VDO ili CLARION) ; Pogledati sljedeæe tablice   

Radio CD    307    206 multipleks   
Zakonitost glasnoæe    Zakonitost 4    Zakonitost 1   
Krivulja osjetljivosti LO/DX    Krivulja 2    Krivulja 2   
Tablica osvijetljenosti    Maksimalna osvijetljenost    Maksimalna osvijetljenost   

Radio CD    307    206 multipleks    406 multipleks   
Zakonitost glasnoæe    Zakonitost 4    Zakonitost 2    Zakonitost 0   
Krivulja osjetljivosti LO/DX    Krivulja 0    Krivulja 0    Krivulja 0   
Tablica osvijetljenosti    Minimalna osvijetljenost    Minimalna osvijetljenost    Srednja osvijetljenost   

Radio kasetofon    307    206 multipleks   
Zakonitost glasnoæe    Zakonitost 4    Zakonitost 1   
Krivulja osjetljivosti LO/DX    Krivulja 2    Krivulja 0   

serbiaboy77 napisao:

Da li je neko imao problem sa ugradnjom fabrickog radia "Clarion" na peugeot 607? Evo sta je konkretno problem...Na auto nije bilo nikakvog radia,i trbalo je da postavim njegov fabricki...I postavio sam ga,radi ali se stalno cuje bipkanje!!! Znam da treba da se upise broj sasije u radio od auta.Uradio sam to pomocu Texe,bipkanje je prestalo,ali posle nekog izvesnog vremena se vratilo! Pokusao sam par puta ali bezuspesno...Cak sam i skidao eeprom 93c46 fairchild i u njemu direktno pokusao da promenim br.sasije ali opet isto...radi,pa posle nekog vremena opet bipkanje...kad pocne bipkanje dijagnostikom vidim da broja sasije uopste nema u radio uredjaju...
Auto je 2000 godiste... Sta raditi? Jel imao neko takav problem?

Zadnja izmjena od nedim (09-10-2009 08:51:15)

Offline

#3 09-10-2009 15:53:16

serbiaboy77
elproger
Iz: Indjija Srbija
Registrovan: 03-10-2009
Komentari: 98

Re: Peugeot 607 autoradio

Probacu,pa cu se javiti...Pozdrav! Hvala!!!

Offline

Board footer