elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 04-11-2009 02:17:57

Code-servis
elproger
Iz: Pecigrad
Registrovan: 13-10-2009
Komentari: 40

Iveco 65C18 Van

Pozdrav!
Imam potrebu da skinem ogranicenje brzine na ovom kombiju tj. Fiat Iveco 65C18.Pa ako se netko susretao sa ovim problemom bio bi mu zahvalan ako zeli pomoci.Limitiran je na 70 km/h.U ovlastenom servisu ne smiju jer se radi o vozilu koje je pod garancijom i staro je 6 mjeseci.  Hvala unaprijed!


Licemjerstvo je bolest svake zajednice. To je bolest koja ruši sve ispred sebe ne birajuæi samo pojedince nego društva u cijelosti........

Offline

#2 06-12-2009 15:45:05

Jastrebov
elproger
Iz: Bgd
Registrovan: 11-09-2009
Komentari: 513

Re: Iveco 65C18 Van

Mozes to uraditi u bilo kom servisu koji rade fiat vozila ili imaju original dijagnosticki uredjaj za fiata. Jedino je problem sto ako odes kasnije kod ovlascenog servisera za neku reklamaciju ako primete da si skinuo limitator mozes izgubiti pravo na garanciju .


Tko Leti Vredi , Taj Vredi I Zimi !!!!

Offline

#3 07-12-2009 02:26:04

Code-servis
elproger
Iz: Pecigrad
Registrovan: 13-10-2009
Komentari: 40

Re: Iveco 65C18 Van

To znam,pa cekam dok se odluce sta ce da urade sa ovim kombijem.sad analiziram Scaniu 114L 380 ps i ona mi je limitirana a nema garanciju a radi u istoj firmi.Ima veze u tempomatu,senzoru brzine i abs jer nije limitirana na obrtaje motora.jer i na nizbrdici kad je puste u neutral sama koci na 77km/h.svaka pomoc i ideja sta najlakse uradit dobro bi dosla.


Licemjerstvo je bolest svake zajednice. To je bolest koja ruši sve ispred sebe ne birajuæi samo pojedince nego društva u cijelosti........

Offline

Board footer