elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 07-01-2010 02:19:37

salex
elproger
Iz: Modrica-Doboj,RS,BiH
Registrovan: 19-03-2009
Komentari: 93

Reno clio 1.9 d, 1999.g.

U navedeni auto ugradjen je Lucas DCN, da li neko zna kako dekodirati ovaj kompjuter tj. da li ima fajl za to?
SRETNA NOVA GODINA SVIM CLANOVIMA FORUMA!
POZDRAV!


Cuvajmo okolinu,sacuvajmo planetu!

Offline

#2 07-01-2010 19:17:15

008
elproger
Iz: Dubrovnik
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 705

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

naravno da zna samo isto ko da si me pitao da ti dam 100 eura.........
izvini ali tako ja to vidim...................
SRETNA I TEBI NOVA GODINA...............

Zadnja izmjena od 008 (07-01-2010 19:17:54)

Offline

#3 07-01-2010 19:29:37

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

008 napisao:

naravno da zna samo isto ko da si me pitao da ti dam 100 eura.........
izvini ali tako ja to vidim...................
SRETNA I TEBI NOVA GODINA...............

e ti si jeben igrac....a dobro kako ti mislis da to naucimo mi koji neznamo...kako da ti jednog dana otmemo posao?

nemoj biti takav..


na jednom forumu je OBAVEZNO napisati grad i drzavu u kojem zivis pa onda ostali mogu odluciti hoce li pomoc kolwgi koji ima radnju u krugu 50 km ili nece.mislim da bi to bilo zgodno uvesti kao obavezu i ovdje..

ja osobno neznam kako rjesit taj auto al me bas zanima da i to naucim,pa cu pratiti kako se razvija ova tema.


salex.. ako nije problem daj malo vise detalja..brojke sa kompa..jel to jos IC ili radio daljinac..imam dosta tih renoa ovdje pa da odradim domacu zadacu..ako nije problem

Pozdrav

Zadnja izmjena od carclima (07-01-2010 19:45:12)

Offline

#4 07-01-2010 19:57:23

mlulic
Expert
Iz: Kaštel Kambelovac Hrvatska
Registrovan: 08-02-2009
Komentari: 782

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

carclima napisao:
008 napisao:

naravno da zna samo isto ko da si me pitao da ti dam 100 eura.........
izvini ali tako ja to vidim...................
SRETNA I TEBI NOVA GODINA...............

e ti si jeben igrac....a dobro kako ti mislis da to naucimo mi koji neznamo...kako da ti jednog dana otmemo posao?

nemoj biti takav..


na jednom forumu je OBAVEZNO napisati grad i drzavu u kojem zivis pa onda ostali mogu odluciti hoce li pomoc kolwgi koji ima radnju u krugu 50 km ili nece.mislim da bi to bilo zgodno uvesti kao obavezu i ovdje..

ja osobno neznam kako rjesit taj auto al me bas zanima da i to naucim,pa cu pratiti kako se razvija ova tema.

Pozdrav

Nije problem 100 eura i nije problem da ti netko nešto kaže problem je što svatko vidi ono što se traži hajde zamisli da ti mušterija dovede auto sa ovim problemom ti potražiš pomoæ ovdje na forumu neko ti izraèuna pin ti to naplatiš 50 eura a u meðu vremenu ta tvoja mušterija ode na forum i naðe taj isti podatak kako bi mu onda mogao naplatiti
zato postoji na ovom forumu sekcija Expert gdje su èlanovi koji žive od ovog posla.Tu se meðusobno pomažu jedni druge nitko od nas nezna sve niti æe ikada znati ali ovaj posao dolazi polako smiješan jer svatko može danas imati dijagnostiku i raditi sa njom za male pare ili džabe.Kolega 008 je sigurno kupio opremu i živi od toga sada zamisli kada bi dijelio okolo da li bi to bilo u redu.Ja inaèe radim samo vw,audi,seat,škoda vozila ako ti osobno treba pomoæ javi se.Nadam se da si me razumio što sam ti htio reæi

Zadnja izmjena od mlulic (07-01-2010 19:58:45)


Od kada sam sebe uhvatio u laži nikome više ne vjerujem

Offline

#5 07-01-2010 20:08:41

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

mlulic napisao:
carclima napisao:
008 napisao:

naravno da zna samo isto ko da si me pitao da ti dam 100 eura.........
izvini ali tako ja to vidim...................
SRETNA I TEBI NOVA GODINA...............

e ti si jeben igrac....a dobro kako ti mislis da to naucimo mi koji neznamo...kako da ti jednog dana otmemo posao?

nemoj biti takav..


na jednom forumu je OBAVEZNO napisati grad i drzavu u kojem zivis pa onda ostali mogu odluciti hoce li pomoc kolwgi koji ima radnju u krugu 50 km ili nece.mislim da bi to bilo zgodno uvesti kao obavezu i ovdje..

ja osobno neznam kako rjesit taj auto al me bas zanima da i to naucim,pa cu pratiti kako se razvija ova tema.

Pozdrav

Nije problem 100 eura i nije problem da ti netko nešto kaže problem je što svatko vidi ono što se traži hajde zamisli da ti mušterija dovede auto sa ovim problemom ti potražiš pomoæ ovdje na forumu neko ti izraèuna pin ti to naplatiš 50 eura a u meðu vremenu ta tvoja mušterija ode na forum i naðe taj isti podatak kako bi mu onda mogao naplatiti
zato postoji na ovom forumu sekcija Expert gdje su èlanovi koji žive od ovog posla.Tu se meðusobno pomažu jedni druge nitko od nas nezna sve niti æe ikada znati ali ovaj posao dolazi polako smiješan jer svatko može danas imati dijagnostiku i raditi sa njom za male pare ili džabe.Kolega 008 je sigurno kupio opremu i živi od toga sada zamisli kada bi dijelio okolo da li bi to bilo u redu.Ja inaèe radim samo vw,audi,seat,škoda vozila ako ti osobno treba pomoæ javi se.Nadam se da si me razumio što sam ti htio reæi

ma sve 5 ..svi mi slicno razmisljamo kao kolega 008 samo on to tako LADNO napise da me to uvjek odusevi..nema ni malo ljutnje ni na njega ni bilo koga..nadam se da moj post nije krivo protumacen jer nije mi to bila namjera..ja se ucim od 92 (obrtnik registrirani ) ali forum mi je dobro mjesto za naucit nesto novo,za to sam ovdje...

moj komentar je vise bio da ublazim ostri ton 008 ..iako ni to nije ostar odgovor nego ono...vise razgovor kolega.

pozdrav svima i samo napred ..ajd da upalimo tog klia

Offline

#6 07-01-2010 22:47:10

ikara
elproger
Iz: Imotski
Registrovan: 03-05-2009
Komentari: 166

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

forumi ubijaju ovaj posao,kad æe vam to biti jasno,samo posebni forumi,zakljuèani za javnost rješavaju probleme,ja nikad nisam ovdje ponudio neko rješenje i niti æu ,ako moram pomoæi èovjeku onda je to direktno,prije su ljudi dolazili "ej majstore promjeni mi ploèice",sad mi dolaze "treba mi promjeniti  fet u bosch pumpi",

Offline

#7 07-01-2010 23:07:08

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

ikara napisao:

forumi ubijaju ovaj posao,kad æe vam to biti jasno,samo posebni forumi,zakljuèani za javnost rješavaju probleme,ja nikad nisam ovdje ponudio neko rješenje i niti æu ,ako moram pomoæi èovjeku onda je to direktno,prije su ljudi dolazili "ej majstore promjeni mi ploèice",sad mi dolaze "treba mi promjeniti  fet u bosch pumpi",

e bas to sam dozivio prije par dana..

mali opel i gazda sav vazan pita kolko bi me majstore oderali da mi samo promjenite taj tranzistor u pumpi..ja imam sve sam skinio sa interneta..(mislim bas tako do slova tocno) ja sam jako hladnokrvan tip pa sam predlozio 150 eura..bilo mu puno dosao poslije 5 dana da ipak to napravim onako kako on to ima na slikama..u meduvremenu su oni skinuli pumpu i pokidali onaj mali flet koji ide na brojac impulsa pumpe..no briga me ja sam ladno zalemio tranzistor koji je ON trazio i ON nabavio flet ni dirnio..na njegovo pitanje jel to sad to rekoh momak nemam pojma ja to nikad nisam radio..normalno odnijeli su to kuci namontirali i auto nepali..kaze momak jel dami doveze auto da vidim sta sad nece...ma reko dovuci dobar sam covjek stvit cu ti polovnu pumpu za 500 e...tako je i zavrsilo..ostalo i onih 150 kod mene..jbg ja sam tu uvjek da pomognem musteriji i da uzmem lovu naravno..svi "majstori" u okolici su kod mene kad nesto zajebu..i to je super radis malo a debelo naplatis..samo moras znati kako rjesit njihove budalastine....

a sta cu kad sam dobar covjek.....

Offline

#8 07-01-2010 23:21:45

koyot
Expert
Iz: Kladanj, BiH
Registrovan: 18-07-2009
Komentari: 2,995

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

nista sledeci put platis pivo eto dobro si zaradio


atm tuning
electronic key

------------------------

Offline

#9 07-01-2010 23:53:38

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

koyot napisao:

nista sledeci put platis pivo eto dobro si zaradio

e vidis zato sam uvjek..i kad u dvoristu imam 5 auta i nervoznih musterija ako kolega zove na cugu..odo ja ladno na pauzu ..prema tome zovni kad si tu negdje u prolazu..

Offline

#10 08-01-2010 00:09:20

Tachomat
elproger
Iz: Zagreb
Registrovan: 14-06-2009
Komentari: 992

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

carclima napisao:
koyot napisao:

nista sledeci put platis pivo eto dobro si zaradio

e vidis zato sam uvjek..i kad u dvoristu imam 5 auta i nervoznih musterija ako kolega zove na cugu..odo ja ladno na pauzu ..prema tome zovni kad si tu negdje u prolazu..

"jel vidite šta ovdje piše: "PAUZA" ,e to vam je isto kao da me niste našli ovdje wink "

Offline

#11 08-01-2010 00:20:40

salex
elproger
Iz: Modrica-Doboj,RS,BiH
Registrovan: 19-03-2009
Komentari: 93

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

008 napisao:

naravno da zna samo isto ko da si me pitao da ti dam 100 eura.........
izvini ali tako ja to vidim...................
SRETNA I TEBI NOVA GODINA...............

Mislim da ste moje pitanje potpuno pogresno razumjeli,niko ovdje ne trazi nista dzaba,samo me zanima da li neko to moze da mi odradi a sve ostalo mozemo da dogovorimo putem maila.


Cuvajmo okolinu,sacuvajmo planetu!

Offline

#12 08-01-2010 00:26:23

salex
elproger
Iz: Modrica-Doboj,RS,BiH
Registrovan: 19-03-2009
Komentari: 93

Re: Reno clio 1.9 d, 1999.g.

carclima napisao:
008 napisao:

naravno da zna samo isto ko da si me pitao da ti dam 100 eura.........
izvini ali tako ja to vidim...................
SRETNA I TEBI NOVA GODINA...............

e ti si jeben igrac....a dobro kako ti mislis da to naucimo mi koji neznamo...kako da ti jednog dana otmemo posao?

nemoj biti takav..


na jednom forumu je OBAVEZNO napisati grad i drzavu u kojem zivis pa onda ostali mogu odluciti hoce li pomoc kolwgi koji ima radnju u krugu 50 km ili nece.mislim da bi to bilo zgodno uvesti kao obavezu i ovdje..

ja osobno neznam kako rjesit taj auto al me bas zanima da i to naucim,pa cu pratiti kako se razvija ova tema.


salex.. ako nije problem daj malo vise detalja..brojke sa kompa..jel to jos IC ili radio daljinac..imam dosta tih renoa ovdje pa da odradim domacu zadacu..ako nije problem

Pozdrav

Kolega poslacu ti detalje cim uhvatim vremena,trenutno ih nemam tu kod sebe.
Hvala!
POZDRAV!


Cuvajmo okolinu,sacuvajmo planetu!

Offline

Board footer