elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 22-09-2010 18:18:43

Fantom
Član
Iz: Garešnica
Registrovan: 21-10-2008
Komentari: 20

Ford 1,4i eskord

Eskord je njemac, kad je hladan kad se doda gas zastane tek onda primi i sve tako dok se ne zagrije u biti moram ga vatati na gasu? Regulator lera je novi.

Offline

#2 22-09-2010 20:49:00

launch
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 10-12-2009
Komentari: 415
Website

Re: Ford 1,4i eskord

Za pravog Fantoma mislim da je iz sume, ali za ovog neznam.
Druze, popuni profil


Zastitimo decu u saobracaju

Offline

#3 22-09-2010 23:29:05

Fantom
Član
Iz: Garešnica
Registrovan: 21-10-2008
Komentari: 20

Re: Ford 1,4i eskord

Poæeli smo se i vrijeðati

Ja sam samo tržio pomoæ da æovijeku nezbijem puno novaca iz ðepa, tj ako je neko imao ovaj problem.
A vidim da ovdje ima i nadobudnih koji misle da su najpametniji od svih majstora na balkanu
Pozdrav kolega launch

Zadnja izmjena od Fantom (22-09-2010 23:43:07)

Offline

#4 23-09-2010 00:00:39

launch
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 10-12-2009
Komentari: 415
Website

Re: Ford 1,4i eskord

Pozdrav kolega Fantom,
ja sam mislio na Fantoma iz filma neznam cime si uvredjen. Cisto kulture radi treba se prestaviti, kao sto vidis sve kolege su to uradili. Takodje mozda je neko u tvojoj blizini i moze ti pruziti pomoc. Ako je to nadobudno onda priznajem, nadobudan sam i svima sam posisao pamet ne Balkana nego celog sveta i najpametniji sam. Bravo JA.


Zastitimo decu u saobracaju

Offline

#5 23-09-2010 00:30:55

Bacha
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 04-01-2010
Komentari: 0

Re: Ford 1,4i eskord

Da i ja nešto kažem,kolega.
Vidim uèlanjen si u ovaj forum veæ dve godine a imaš 19 poruka.
Mogao bi se steæi utisak da si na forumu samo kada ti nešto treba,kada imaš problem koji neumeš rešiti.
Ovaj forum je skroz drugaèije zamišljen,veæina nas se toga pridržava i zato je najposeæeniji forum na Ex Jugi.
Veæina ovde mnogo više daje drugima nego što traži,ali ako i zatraže uglavnom dobija vrlo korisne savete.
Suprotno tome,veæina kada predpostavi da je neko na forumu iz liène koristi,ne želi odgovarati na takve postove.
Sam sebe svrstaj u neku kategoriju i verovatno æe ti biti jasnije zašto dobijaš ovakve odgovore.

Offline

#6 23-09-2010 01:44:29

Fantom
Član
Iz: Garešnica
Registrovan: 21-10-2008
Komentari: 20

Re: Ford 1,4i eskord

Bacha napisao:

Da i ja nešto kažem,kolega.
Vidim uèlanjen si u ovaj forum veæ dve godine a imaš 19 poruka.
Mogao bi se steæi utisak da si na forumu samo kada ti nešto treba,kada imaš problem koji neumeš rešiti.
Ovaj forum je skroz drugaèije zamišljen,veæina nas se toga pridržava i zato je najposeæeniji forum na Ex Jugi.
Veæina ovde mnogo više daje drugima nego što traži,ali ako i zatraže uglavnom dobija vrlo korisne savete.
Suprotno tome,veæina kada predpostavi da je neko na forumu iz liène koristi,ne želi odgovarati na takve postove.
Sam sebe svrstaj u neku kategoriju i verovatno æe ti biti jasnije zašto dobijaš ovakve odgovore.

E sada da vam ja kažem jer šutim veæ neko vrijeme pa pitajte administratora zašto je izbrisao sve moje postove unutar 2g. Veæ sam igubijo volju svaki put se dokazivati i pisati jer opet ako me nema neko vrijeme sve æe biti obrisano, a nemojte misliti da pišem postove da bi skidao neke programe jer ono šta mi treba veæinom kupim. Nego sam tu da bi se družili!
Baš mi je drago da si pitao za tih 19 poruka pa neka ti administrator odgovori, a nisu pisane gluposti nego savijeti i to veæinom o vw.
Tako da se sada baš i netrudim, jedino pitam neke sitnice gdje zapnem a neda mi seæovijeka opaliti po ðepu i sve mijenjati.
pozdrav

Offline

#7 23-09-2010 01:58:11

launch
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 10-12-2009
Komentari: 415
Website

Re: Ford 1,4i eskord

Obzirom da kazes da je Ford Nemac, jesi li ga pitao na Nemackom sta mu je (moramo se malo saliti da ne bi svi pukli)
Moras nam dati koje je godiste, ler gasa je step motor ili ... Ajmo malo podatako o vozilu, jesi li mu cistio leptir itd... Sta si mu radio, probao


Zastitimo decu u saobracaju

Offline

#8 23-09-2010 08:08:06

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Ford 1,4i eskord

@Fantom:

Nemas ti sta pljuvat po administratoru i bolje ti je da si jos sutio, tvoji postovi nisu izbrisani, nego ti je brojac postova vracen na 1 iz razloga sto si na ovom formu samo kada nesto trebas (ovo nije uradjeno samo tebi vec svim clanovima koji su bili neaktivni vise od 3 mjeseca), tako sve je do tebe a ne do admina. A pored toga da te napomenem da vec od ranije igras sa jednim zutim kartonom.

Pozz.

Podaci na dan 04.06.2010 (kada ti je vracen brojac)

                            Zadnji post                      Zadnja posjeta                  Broj postova
| Fantom          | 2009-11-28 23:08:21      | 2010-03-10 22:35:53       |        29 |

svi postovi:


Fantom napisao:

E sada da vam ja kažem jer šutim veæ neko vrijeme pa pitajte administratora zašto je izbrisao sve moje postove unutar 2g. Veæ sam igubijo volju svaki put se dokazivati i pisati jer opet ako me nema neko vrijeme sve æe biti obrisano, a nemojte misliti da pišem postove da bi skidao neke programe jer ono šta mi treba veæinom kupim. Nego sam tu da bi se družili!
Baš mi je drago da si pitao za tih 19 poruka pa neka ti administrator odgovori, a nisu pisane gluposti nego savijeti i to veæinom o vw.
Tako da se sada baš i netrudim, jedino pitam neke sitnice gdje zapnem a neda mi seæovijeka opaliti po ðepu i sve mijenjati.
pozdrav


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

#9 12-11-2010 21:36:05

zoki78
Član
Registrovan: 12-11-2010
Komentari: 10

Re: Ford 1,4i eskord

POZDRAV SVIMA.............
imam problem sa fordom eskortom iv 1.4i stao mi je u voznji znaci kao kada bi nestalo bezina poceo da trza i ugasio se. Kada pokusam da ga palim on vergla ali mu jako malo fali da sastavi.Gledao sam svecice baca varnicu,pitao sam i majstore niko ne moze da provali sta se desava.Posumnjao sam na kumutator ali majsrori kazu ako baca varnicu na svecicu kumutator nije.Gledao sam i bombinu, kada se zavergla skinem kabl sa bombine a ona hvata varnicu sa razdaljine od 3-4 cm.Sto se tice karburatora on je weber-ov nosio sam i njega na servis kazu da je sve ok,skidao sam i dovodno crevo od bezina sa karburatora i pumpa je ok................

Offline

#10 12-11-2010 22:02:58

ar21111952
elproger
Iz: Vitkovici-Gorazde,BiH
Registrovan: 01-11-2009
Komentari: 315

Re: Ford 1,4i eskord

zoki78 napisao:

POZDRAV SVIMA.............
imam problem sa fordom eskortom iv 1.4i stao mi je u voznji znaci kao kada bi nestalo bezina poceo da trza i ugasio se. Kada pokusam da ga palim on vergla ali mu jako malo fali da sastavi.Gledao sam svecice baca varnicu,pitao sam i majstore niko ne moze da provali sta se desava.Posumnjao sam na kumutator ali majsrori kazu ako baca varnicu na svecicu kumutator nije.Gledao sam i bombinu, kada se zavergla skinem kabl sa bombine a ona hvata varnicu sa razdaljine od 3-4 cm.Sto se tice karburatora on je weber-ov nosio sam i njega na servis kazu da je sve ok,skidao sam i dovodno crevo od bezina sa karburatora i pumpa je ok................

pozz! Klega ovo sto si napisao nesto nestima,ako je 1.4i odakle mu karburator,to je monopoint!

Offline

#11 12-11-2010 22:09:02

ar21111952
elproger
Iz: Vitkovici-Gorazde,BiH
Registrovan: 01-11-2009
Komentari: 315

Re: Ford 1,4i eskord

ar21111952 napisao:
zoki78 napisao:

POZDRAV SVIMA.............
imam problem sa fordom eskortom iv 1.4i stao mi je u voznji znaci kao kada bi nestalo bezina poceo da trza i ugasio se. Kada pokusam da ga palim on vergla ali mu jako malo fali da sastavi.Gledao sam svecice baca varnicu,pitao sam i majstore niko ne moze da provali sta se desava.Posumnjao sam na kumutator ali majsrori kazu ako baca varnicu na svecicu kumutator nije.Gledao sam i bombinu, kada se zavergla skinem kabl sa bombine a ona hvata varnicu sa razdaljine od 3-4 cm.Sto se tice karburatora on je weber-ov nosio sam i njega na servis kazu da je sve ok,skidao sam i dovodno crevo od bezina sa karburatora i pumpa je ok................

pozz! Klega ovo sto si napisao nesto nestima,ako je 1.4i odakle mu karburator,to je monopoint!

Da nebi krsili pravila premjesti ovu temu u podforumsku stavku Ostali alati

Offline

Board footer