elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 14-03-2010 02:17:18

Bacha
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 04-01-2010
Komentari: 0

Re: Tuareg prebacivanje klime

Napravi ja Tuarega.pre neki dan.Bese muke pogoleme al radi bas sve.
Najveci problem je bilo prebacivanje sa automatskog na manuelni menjac,malo zeznja sa rikverc svetlom radi aktivacije parking senzora,presaltavanja nekih pinova na ABSu,bodi racunaru i sl,malo kodiranja ali na kraju sve radi.
Da ne zaboravim,prebacena je cela instalacija sa onog bolje opremljenog pa je ona prilagodjena kako bi dobili i grejace sedista,DVD na nebu za putnike pozadi,navidacija,zadnji isparivac klime,vebasto pozadi i sl.
To se ja sad malo hvalim.

Offline

#27 14-03-2010 02:23:52

koyot
Expert
Iz: Kladanj, BiH
Registrovan: 18-07-2009
Komentari: 2,995

Re: Tuareg prebacivanje klime

to i jest za svaku pohvalu ,eto da te ija pohvalim svakacast, a sigurno si dobro i naplatio svoj rad


atm tuning
electronic key

------------------------

Offline

#28 14-03-2010 04:28:10

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Tuareg prebacivanje klime

Bacha napisao:

Napravi ja Tuarega.pre neki dan.Bese muke pogoleme al radi bas sve.
Najveci problem je bilo prebacivanje sa automatskog na manuelni menjac,malo zeznja sa rikverc svetlom radi aktivacije parking senzora,presaltavanja nekih pinova na ABSu,bodi racunaru i sl,malo kodiranja ali na kraju sve radi.
Da ne zaboravim,prebacena je cela instalacija sa onog bolje opremljenog pa je ona prilagodjena kako bi dobili i grejace sedista,DVD na nebu za putnike pozadi,navidacija,zadnji isparivac klime,vebasto pozadi i sl.
To se ja sad malo hvalim.

zar si ti sumnjao u sebe?  mi nismo barem ja ne..moras priznat da je to ipak fini posao, mozda i malo vise problema no sto si ocekivao ,no o tom autu sada znas vise nego da si pregledao milion PDF ili slicno...dao bog da ih bude jos bar 10 ove godine sa takvim zahtjevom.sad bar znas koliko to treba naplatit..ja sam uvjek za to da je bolje napravit 1 veliki posao nego 10 malih zahvata ako se zaradi ista lova..

pozdrav!

Offline

#29 14-03-2010 12:40:35

Bacha
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 04-01-2010
Komentari: 0

Re: Tuareg prebacivanje klime

Stigao je vec sledeci zahtev.Da se na ML 2009 nabaci Brabus oprema sa drugo auta.
Posto,da se izrazim kao kolega Carclima,pocinje zetva zrtava,tj sezona,zahtev ce biti odlucno odbijen ili mozda odlozen do jeseni??????????

Offline

#30 14-03-2010 15:00:32

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Tuareg prebacivanje klime

Bacha napisao:

Stigao je vec sledeci zahtev.Da se na ML 2009 nabaci Brabus oprema sa drugo auta.
Posto,da se izrazim kao kolega Carclima,pocinje zetva zrtava,tj sezona,zahtev ce biti odlucno odbijen ili mozda odlozen do jeseni??????????

ODLOZEN nikako odbijen..iako mozda stignes to jos sklopit do sezone..kod mene je vani jos uvjek ono bjelo govno posvuda...iako u petak napunio 2 klime..subota slozio kompresor na megana 2..ajde fala bogu da su proizvodaci poceli mislit i na nas..stavio kompresor napunio ..on se ne ukljucuje ..odem u motorne vrijednosti..zahtjeh za ukljucenje kompresora zadan...ukljucene odbijeno (tako nekako po kts) obrisem greske i kazem ocu klimu on upali kompresor i sve 5..znaci na novim autima nece bas svako moci odradit ni punjenje..super

slusaj ne nadu oni tebe bez veze..ni ti sa tuaregom ni ovi sa ML  ocito si skupio neki rejting u svom kraju pa si postao magnet za takve zahtjeve..

Offline

#31 09-03-2011 23:50:33

Nikola123
Expert
Iz: Zrenjanin
Registrovan: 18-08-2009
Komentari: 942
Website

Re: Tuareg prebacivanje klime

Ajde jedna ponuda, ko bi radio? Audi a6 2007god, ima onu poluautomatsku klimu, takozvani klimatik, hoce covek da ubaci digitalnu, uzeo bi da radim ali sam stvarno u guzvi trenutno, i slab sa prostorom, pa ako neko hoce neka se javi, stranka je iz Srbije, neverujem da bi hteo ici van zemlje da ostavlja kola...izvinjavam se adminu ako je ovo van pravila foruma.
pozz


Press F13 for IQ Test now !

Offline

Board footer