elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 08-01-2012 11:37:08

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Brain bee update

pozdrav.....imam jedno polu legalno pitanje...... smile

naime, imam bb st6000, ali na drugoj lokaciji imam jos jedan isti brain bee......postoji li mogucnost kopiranja update-a s jednog na drugi kad drugome istekne update?

jelte, jedan upadte bi platio, a na drugi bi onda kopisao s ovoga...kad ubacim ovu karticu u reader  kartica je neprepoznatljiva u pc-u, toj nije formatirana, s nekim alatima bi se vjerojatno dala kopirati bit po bit na drugu karticu, ali dali bi to zakljucalo ovaj drugi uredjaj ili bi ipak povukao novi update i radio normalno?


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

#2 08-01-2012 12:57:10

oliver
Expert
Iz: SRBAC-RS
Registrovan: 24-01-2009
Komentari: 2,124

Re: Brain bee update

Pa ja nevjerujem da bi to išlo baš tako, kad bi to moglo onda bi svi kopirali nebi niko plaćao dopune

Offline

#3 08-01-2012 13:04:01

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Re: Brain bee update

pa tak si i sam mislim, ali jedan deran me nagovara kao ajde, po pol cemo da neplacamo oboje punu cijenu....a koliko sam se cuo s deckima u bbu od ove godine nema vise kartica koje nadopunjuju sve godine unazadm vec ces za svaku godinu morati posebno platiti


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

#4 08-01-2012 14:45:08

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Brain bee update

Hahha, nebu igralo, probali smo kod mene sa Tecnotestovim karticama, isto imam 2 uređaja, reflex, samo sam jednoga uspio updatovati, i ja sam došao na sličnu ideju ali nejde big_smile


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#5 08-01-2012 16:02:09

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Re: Brain bee update

tak sam si i mislio smile


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

Board footer