elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 03-12-2013 22:09:44

doee
elproger
Iz: tuzla
Registrovan: 03-01-2010
Komentari: 160

Pezo 307 - voda u pragovima ???

mislim da ne griješim ali od nedavno kad sam mijenjao prednju šajbu, osjećam da su mi pragovi na autu puni vode...kad polagano krećem odnosno kad stajem bukvalno osjetim prelijevanje vode naprijed-nazad...može li se to gdje ispustiti??? na vratima sam vidio da imaju otvori za vodu ali me zanima kako može voda ući u pragove i kako je izbaciti odatle???

Offline

#2 04-12-2013 01:14:44

koyot
Expert
Iz: Kladanj, BiH
Registrovan: 18-07-2009
Komentari: 2,995

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

gdje udje tu moze i izac


atm tuning
electronic key

------------------------

Offline

#3 04-12-2013 01:25:23

delphi
elproger
Iz: lukavac
Registrovan: 25-01-2013
Komentari: 609

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

jedino ako na krovu bude vozio ..  big_smile  volim kada u 307 dolazi voda pod vozačeve noge ili ako mu je neki levat šajbu mjenjao.Prvo staje centrana itd itd poznata procedura a kada uđe u auto roll i meni zagarantovanih 100 e lol lol

koyot napisao:

gdje udje tu moze i izac

Zadnja izmjena od delphi (04-12-2013 01:30:17)


kao što reče vili van der pakšu TREBAĆE PRSTI GUZICI SVRBLJIVOJ

Offline

#4 05-12-2013 14:48:21

doee
elproger
Iz: tuzla
Registrovan: 03-01-2010
Komentari: 160

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

vidim da je nekima kao "delphiju" do zahebancije ali meni nije, mislio sam da će neko pomoći ili reći nešto korisno...očigledno sam pogriješio...
hvala, "delphiju" na nesuvislom komentaru...očigledno je i on kao i ovaj "majstor" koji je mijenjao šajbu...

izgleda da su pojedinci koji su "veterani" (ili sebe smatraju veteranima jer imaju tobože puno komentara...naravno da ih imaju kad pišu samo radi pisanja a ne radi onoga što u stvari treba da bude smisao ovog foruma) na ovom forumu sebi puno dali za pravo da omalavažavaju druge...

hvala

Offline

#5 05-12-2013 17:18:29

alexa2406
Expert
Iz: Srbija Kragujevac
Registrovan: 25-10-2013
Komentari: 1,060
Website

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

teraj kod limara to ti je najbolje resenje

doee napisao:

vidim da je nekima kao "delphiju" do zahebancije ali meni nije, mislio sam da će neko pomoći ili reći nešto korisno...očigledno sam pogriješio...
hvala, "delphiju" na nesuvislom komentaru...očigledno je i on kao i ovaj "majstor" koji je mijenjao šajbu...

izgleda da su pojedinci koji su "veterani" (ili sebe smatraju veteranima jer imaju tobože puno komentara...naravno da ih imaju kad pišu samo radi pisanja a ne radi onoga što u stvari treba da bude smisao ovog foruma) na ovom forumu sebi puno dali za pravo da omalavažavaju druge...

hvala


drvena kajla je zakon

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: doee

#6 06-12-2013 01:19:28

delphi
elproger
Iz: lukavac
Registrovan: 25-01-2013
Komentari: 609

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

Hvala drug što si me javno prozvao za levata..Mislio sam da radiš za peugeot vozila (po komentarima).ZA ŠAJBU i uvlačenje vode sam te upozorio da nećeš moći UPALITI ako radiš 307 100% znaš na šta te upozoravam mislim da bi mi trebao reći hvala .Al ok ti si xajeban momak i kada si ti na forumu svi moraju biti ozbiljni i moraju stojati mirno dok ti kucaju poruku.

doee napisao:

vidim da je nekima kao "delphiju" do zahebancije ali meni nije, mislio sam da će neko pomoći ili reći nešto korisno...očigledno sam pogriješio...
hvala, "delphiju" na nesuvislom komentaru...očigledno je i on kao i ovaj "majstor" koji je mijenjao šajbu...

izgleda da su pojedinci koji su "veterani" (ili sebe smatraju veteranima jer imaju tobože puno komentara...naravno da ih imaju kad pišu samo radi pisanja a ne radi onoga što u stvari treba da bude smisao ovog foruma) na ovom forumu sebi puno dali za pravo da omalavažavaju druge...

hvala

Zadnja izmjena od delphi (06-12-2013 01:25:04)


kao što reče vili van der pakšu TREBAĆE PRSTI GUZICI SVRBLJIVOJ

Offline

#7 06-12-2013 10:38:44

doee
elproger
Iz: tuzla
Registrovan: 03-01-2010
Komentari: 160

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

delphi napisao:

Hvala drug što si me javno prozvao za levata..Mislio sam da radiš za peugeot vozila (po komentarima).ZA ŠAJBU i uvlačenje vode sam te upozorio da nećeš moći UPALITI ako radiš 307 100% znaš na šta te upozoravam mislim da bi mi trebao reći hvala .Al ok ti si xajeban momak i kada si ti na forumu svi moraju biti ozbiljni i moraju stojati mirno dok ti kucaju poruku.

doee napisao:

vidim da je nekima kao "delphiju" do zahebancije ali meni nije, mislio sam da će neko pomoći ili reći nešto korisno...očigledno sam pogriješio...
hvala, "delphiju" na nesuvislom komentaru...očigledno je i on kao i ovaj "majstor" koji je mijenjao šajbu...

izgleda da su pojedinci koji su "veterani" (ili sebe smatraju veteranima jer imaju tobože puno komentara...naravno da ih imaju kad pišu samo radi pisanja a ne radi onoga što u stvari treba da bude smisao ovog foruma) na ovom forumu sebi puno dali za pravo da omalavažavaju druge...

hvala

druže moj ja sam amater i laik za ove stvari, znam malo osnovnog i uvijek pokušavam da saznam i naučim nešto novo koje kasnije opet podijelim sa prijateljima kojima može biti od pomoći. već sada u ovom komentaru si druže pokazao želju da pomogneš i upozoriš i sad ti kažem HVALA za to, međutim osvrni se na tvoj prvi komentar koji zaista nije bio potreban. ali u redu je, svako ima svoj način i stil, ja sam u totalno drugom zanimanju i kad me neko pita za savjet pomognem koliko god mogu. hvala ti još jednom...

Offline

#8 06-12-2013 12:48:27

oliver
Expert
Iz: SRBAC-RS
Registrovan: 24-01-2009
Komentari: 2,124

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

Moj savjet, vozi nekom ko profi radi ugradnju šajbi nek ti ponovo zalijepi šajbu a i vodu će iskusan majstor naći način da ispusti

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: doee

#9 06-12-2013 12:54:59

alexa2406
Expert
Iz: Srbija Kragujevac
Registrovan: 25-10-2013
Komentari: 1,060
Website

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

drvena kajla je zakon pa kada zaduje neulazi voda sigurno smile

Zadnja izmjena od alexa2406 (06-12-2013 12:55:44)


drvena kajla je zakon

Offline

#10 09-12-2013 14:27:48

doee
elproger
Iz: tuzla
Registrovan: 03-01-2010
Komentari: 160

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

uklonio sam onaj jedan "čep" koji drži unutarnju plastiku zadnjeg blatobrana i natjerao auto u brdo i voda je počela da izlazi. mogu reći da je puno izašlo...mislim da je ostala vrlo mala količina a nju ću pokušati izvući pomoću crijeva malog promjera...

Offline

#11 10-12-2013 00:31:04

LuckyPK
elproger
Iz: PK
Registrovan: 01-06-2013
Komentari: 26

Re: Pezo 307 - voda u pragovima ???

ili sundjerom pokupi

Offline

Board footer