elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 03-03-2015 00:47:45

jugot
elproger
Iz: Rudo
Registrovan: 02-10-2009
Komentari: 818

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

auuu kume al si tezak na denaruu lol

Offline

#27 11-03-2015 22:42:37

biftek
Član
Iz: Skopje
Registrovan: 25-02-2015
Komentari: 30

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

jos nisam resio problem sa paljenja ali jos neke stvari sam primetio pa hteo da pitam nakon verglanja stalno se climatronik sam prebaci na a/c a i dok se auto ne ugree gasi mi u voznji a padaju mu obrtai dok stoi u mesto pa auto mi gasi moze li me neko uputi sta su probleme

Offline

#28 11-03-2015 23:13:32

kandela
elproger
Iz: loznica
Registrovan: 14-11-2013
Komentari: 200

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

"probleme" su tu izgleda zooloske prirode ...poshto ochigledno neko ima "zmiju u dzepu....

Offline

#29 11-03-2015 23:19:16

biftek
Član
Iz: Skopje
Registrovan: 25-02-2015
Komentari: 30

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

problem nisu pare ako se resi problem da mi samo ne nagadjaju ovo je ono je da samo menjam delove a problemi ostane isti potrazio sam pomoc a ne da mi kaze neko dali imam zmiju ili ne

Offline

#30 11-03-2015 23:48:52

Kele
Expert
Iz: RS,Sonta,Apatin
Registrovan: 09-04-2010
Komentari: 1,373

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

Pa kako mislis da popravis auto ako neces da ga  odvezes u servis?

Offline

#31 11-03-2015 23:54:11

jugot
elproger
Iz: Rudo
Registrovan: 02-10-2009
Komentari: 818

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

tesko da dobijes pomoc ovako na daljinu koliko vidim nisi posjetio nijednog majstora a imas negativno misljenje o njima nemoguce da u tvom gradu nema niko da ti resi problem ili si ti nepovjerljiv iz nekog ranijeg loseg iskustva ili  jednostavno ne mozes da se pomiris sa cinjenicom da moras nekome da platis njegovo znanje,trud,muku,skolu itd iako je ovo jedan od foruma na kojem niko nije skrt na pomoci lose si startovao tako da mislim da tesko da ces uspjeti da dobijes nesto vise od zajedljivih komentara shvati ovo kao prijateljski savjet

Offline

#32 11-03-2015 23:59:06

Maybach_
elproger
Iz: Sweden
Registrovan: 17-08-2013
Komentari: 597

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

hahahahaha  "zmija u dzepu"

I ja bi voleo da dobijem par miliona na lutriji al nikako da uplatim stalno me deru za uplatu....

Istovremeno  mislim  i da si u pravu sto ne ides kod majstora, koliko ti nevolis njih toliko ni oni nevele tebe veruj mi, resices ti to sam samo pocni da menjas redom i garantujem ti da ces uspeti


Sto nemas u vuglu potrazi na googlu!

Offline

#33 12-03-2015 00:54:57

biftek
Član
Iz: Skopje
Registrovan: 25-02-2015
Komentari: 30

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

nisam rekao da nisam posetio majstora trebalo je proslog vikenda da odnesem auto ali posto sam bio na put nisam mogao rekao mi je da kupim filter za gorivo da mi promeni da on zna da pravi problem a kad sam mu rekao da uradimo dijagnostiku posto je imao tri auta i kanal mu je bio zauzet rekao da ce za vikendu da ga stavi na kanal smeni filter uradimo dijagnostiku pa vidimo sta je mu je problem ja sam u medjuvremenu primetio jos ove neke stvari sto se desavaju pa sam pitao za mislenje iskusnih majstora inace majstor je profi za citroen i je komsija moj a ujedno i rodjak mog strici pa se tu ne radi o neveru oko majstora samo je moje slobodno vreme u pitanjekad bidem slobodan da odnesem auto i da resimo probleme nije ni rec u novac zato sto ce da mi gratis radi nece da mi uzima pare a one da ne verujem svi majstorima ce da pricamo u nekoj drugoj temi za losa iskustva ima ih svaki dan kao sto su trazili 700eura mojeg prijatelja za set lamelu za 307 pa ga ovaj prodao i to je bio u ovlastenoj servisi a i danas se isto desilo na sluzbeni auto da mi traze 180eura za zadnju bravu a ja sam u drugi servis uradio za 40 zajedno sa radnu ruku za potpunoj isti bravi u plus me je lagao da ima elektricnu i mehanicku na sto se ovaj vtori jako iznasmeao tako da necu vise da cujem da su svi majstori jako iskreni rekao sam i prethodno svaka cast na neki ko oce da ti pomogne a ne da te prevare po svaku cenu

Offline

#34 12-03-2015 01:55:51

alexa2406
Expert
Iz: Srbija Kragujevac
Registrovan: 25-10-2013
Komentari: 1,060
Website

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

Pa druze opet neces da platis jer ces da ODNESES auto kod rodjaka koji ce da ti uradi dzabe,to znaci da opet neces resiti problem jer je dzaba,a sto je dzaba i sirce je slatko,dokle fod ti nosis auto ti ga neces popraviti,a kada ga budes vozio eeee onda sigurno resavas problem i neko je gore od kolega spomenuo dobrog kolegu iz Skoplja koji sigurno resava problem samo nije dzaba


drvena kajla je zakon

Offline

#35 12-03-2015 02:06:17

biftek
Član
Iz: Skopje
Registrovan: 25-02-2015
Komentari: 30

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

nije da necu da platim samo on nece da mi uzima pare zasto sam mu ja davno popravljao racunar i uradio mrezu za celu kucu za internet i televiziju i nisam mu uzeo pare pa se sad covek oseca duzan i nece da mi uzme pare i kako sto sam isto tako rekao da je covek specijalista za citroen a nisam znao do pred neko vreme i ne radi se o parama nego u poverenju pa i sve nije u parama nego pomoci jednom drugome sto nas cini ljudi a ne zivotinje

Offline

#36 12-03-2015 02:08:21

biftek
Član
Iz: Skopje
Registrovan: 25-02-2015
Komentari: 30

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

ako ocete da pomognete ok ako ne nemorate niko vas ne tera nisto da radite samo da date svoje ceneto mislenje kakoiskusnih majstora

Offline

#37 12-03-2015 14:24:26

miskovolvo
Expert
Iz: Aleksinac
Registrovan: 11-04-2010
Komentari: 840

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

Upravu si,da hoce da plati on bi otisao kod nekog drugog kog ne poznaje,ali ga strah da mu mnogo ne naplati,jer na zalost musterije znaju,tj sami procenjuju sta je skupo a sta ne,druga stvar po meni ako je covek profesionalac,zasto nema poverenja, a ako vec nema,nemoj da NOSI auto kod njega,sto bi braca Makedonci rekli u tudjega tatka pogolema patka

alexa2406 napisao:

Pa druze opet neces da platis jer ces da ODNESES auto kod rodjaka koji ce da ti uradi dzabe,to znaci da opet neces resiti problem jer je dzaba,a sto je dzaba i sirce je slatko,dokle fod ti nosis auto ti ga neces popraviti,a kada ga budes vozio eeee onda sigurno resavas problem i neko je gore od kolega spomenuo dobrog kolegu iz Skoplja koji sigurno resava problem samo nije dzaba

Offline

#38 12-03-2015 15:13:04

AP-klima
elproger
Iz: okolica ZG
Registrovan: 26-08-2011
Komentari: 599

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

nisi mijenjao filter,nisi radio dijagnostiku,nisi bio kod majstora nije mi jasno kako misliš da će netko pogoditi što je autu ovako sa daljine?jedino kod babe vračare ali i ona naplačuje

Offline

#39 16-04-2015 23:04:46

biftek
Član
Iz: Skopje
Registrovan: 25-02-2015
Komentari: 30

Re: Peugeot 2.0hdi 90 problem kod paljena ujutro

promenio sam filter goriva prije desetak dana ali majstor je bio u guzvi pa nismo uradili dijagnostiku trebalo je posle praznika ali sad sam ja svaki dan na posao pa nisam mogao ovih dana sada kad se vreme stoplilo primetio sam da nemam vise onaj problem sa palenja sada pali iz prve koliko sam primetio mada zbog obaveze nisam mnogo puta vozio auto jel mozda je bio filter u pitanju ili je nesto drugo a  primetio sam da mi se i klimatronik sam prebaci od eco u a/c i to nekad kad dam kontak ili kad zaverglam mozda li mi neko posoci sta bi moglo da se desava akumulator na auto je 50ah taka sam ga kupio i jos sam primetio da mi se nekako mnogo dize temperatura koliko je radna ustvari na koliko se pali perka

Offline

Board footer