elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 28-02-2010 20:25:02

shana
Član
Registrovan: 26-10-2009
Komentari: 34

GM Blaupunkt

Prilikom opravke na Opel Astri sam izgubio kod ,ali od cd sanzera i sad mi trazi kod, Prije ovog sam pitao musteriju da li mu je codiran kasetofon,on rece da mu netrazi i da je vec skidao klemu. Kad smo odradili alternator  radio je prosvirao al CD sanzer potrazuje cod. Da li neko moze da mi kalkulise kod,,,, Model GM Blaupunkt-No 90 569 379-Type CDC2-W1G.

Offline

#2 28-02-2010 21:22:03

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: GM Blaupunkt

procitaj pravilnik  sad je opomena samo

pozz...


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

#3 01-03-2010 13:51:26

shana
Član
Registrovan: 26-10-2009
Komentari: 34

Re: GM Blaupunkt

No problem, nece se desiti  vise ! Samo vidim da ovde vlada velika politika velikih ljudi, tj malih koji postavljaju pravila koja nisu ista za sve majstore. Ja se izvinjavam ,,,ADMINU  ,Al nemojte zaboraviti da je svak krenuo sa nule i svima je tesko  da sve znaju.
  Mislim da je WEB trgovina najbitnija, netreba zaradzivat postove vec kupovati DIJAGNOSTIKE pa ce mo , za uzvrat dobijat postove.
HVALA,,,,,,

Offline

#4 01-03-2010 14:06:20

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: GM Blaupunkt

Ti i dalje ocito nisi procitao pravilnik,konkretno u ovom djelu podforuma nema djelenja code iz sn pogledaj datum kad je postavljen taj dio pravilnika nadji poslije tog temu iz sn da je dobiven.To sto si ti automehanicar i neradis programiranje to je tvoj problem,odnesi changer kod nekog ko dekodira plati i stvar rijesena ili ovdje postavi damp dotichog changera dobijes code .... web trgovina .... ovdje ljudi dobijaju odgovore prema zasluzi a ne marketu .... u svakom slucaju obrati se adminu ako mislis nesto protiv a ako cemo ici u krajnost znaj da se i sam forum financira jednim djelom od web trgovine

pozz...


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

#5 01-03-2010 14:10:00

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: GM Blaupunkt

shana napisao:

No problem, nece se desiti  vise ! Samo vidim da ovde vlada velika politika velikih ljudi, tj malih koji postavljaju pravila koja nisu ista za sve majstore. Ja se izvinjavam ,,,ADMINU  ,Al nemojte zaboraviti da je svak krenuo sa nule i svima je tesko  da sve znaju.
  Mislim da je WEB trgovina najbitnija, netreba zaradzivat postove vec kupovati DIJAGNOSTIKE pa ce mo , za uzvrat dobijat postove.
HVALA,,,,,,

Ja mislim da su pravila ista za sve, na primjer da ja zatražim kod za radio isto bi dobio žuti karton pa prema tome nemoj se napamet razgovarati, mada meni niti ne pada na pamet to tražiti buduæi se ne bavim tim stvarima ali podržavam Skyline-a


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#6 05-03-2010 14:11:32

shana
Član
Registrovan: 26-10-2009
Komentari: 34

Re: GM Blaupunkt

Pozzzz.... Koliko vidim , neko postavi i zatrazi i dobije , a neko ne ------ NISI U PRAVU,,,, pogledaj malo bolje.
              Zbog ovakvi stari nam se sve ovo i desava !????

Offline

#7 05-03-2010 14:31:14

oliver
Expert
Iz: SRBAC-RS
Registrovan: 24-01-2009
Komentari: 2,124

Re: GM Blaupunkt

Pa u èemu je problem išèitaš damp postaviš ovdje i dobiješ kod, ali ti izgleda nisi proèitao pravila

Offline

#8 05-03-2010 14:32:04

koyot
Expert
Iz: Kladanj, BiH
Registrovan: 18-07-2009
Komentari: 2,995

Re: GM Blaupunkt

ja nerazumim sta hoces reci s tim  neko zatrazi i dobije ,pa postavi i ti ,lijepo su ti ljudi rekli iscitas damp i dobijes code


atm tuning
electronic key

------------------------

Offline

#9 05-03-2010 17:40:48

skyline-GTR
Moderator
Iz: Bosanska Krupa / BiH
Registrovan: 28-04-2009
Komentari: 1,885

Re: GM Blaupunkt

@shana "neko dobije neko ne", taj neko ko dobije je okacio damp sto isto vazi i za tebe,taj neko je otvorio uredjaj izvadio eprom ocitao memoriju i tu memoriju ovdje postavio iz koje je dobijen code tako moze za sviju pa i tebe, ja licno nemam vremena da se "zajebavam" sa tobom, to sto si ti auto mehanicar i nemas pojma od dekodiranja to je tvoj problem i niciji drugi.naredni put nemoj skidati klemu ili se ogradi od kodova ... ili pak nadji u blizini nekog da dekodira za tebe,a ako mislis da ces ti skidati kleme,a ovdje iz serijskog dobijat kodove to si se gorko "zajebao", kako ti tako bilo ko drugi.temu necu brisati ovaj put,ide u lock kad iscitas eprom obavjesti me mailom da je otkljucam


UCOT - Universal Code Off Tool

Offline

Board footer