elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 26-06-2010 16:46:49

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Bmw pa soft 1.36

pozdrav, preko ebaya sam naletio na povoljnu priliku i za neku sicu kupio pa soft scanner za bmwa s adapterima za bmw okrugli i obd port, posto je naravno kinez i nema podrske nisam dobio nikakve upute ni nista.....ima li tko od vas da je voljan podjeliti nekakvu tablicu ili upute za iscitavanje gresaka, posto soft prikaze greska samo u nekom cudnom kodu (predpostavljam binarnom) sto meni bez uputa i s autodatom bas nista ne znaci

ne vrijede mi odgovori poput pitaj dobavlajca jer je kupljeno jeftinije i ocito bez podrske, naivno nisam znao da soft izbacuje greske u nekom cudnom kodu te sam racunao da cu ih moci "desifrirati" u autodati

unaprijed hvala


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

#2 26-06-2010 21:24:23

autoservis-edo
elproger
Iz: V.Gorica
Registrovan: 01-07-2009
Komentari: 1,187

Re: Bmw pa soft 1.36

te greske koje ti ispisuje neke se mogu nac u autodati a neke ne...ja sam se isto mucio sa njima i pospremio ga u ladicu i sad sad radima sa inpom......upisi u google Bmw error codes....i tam ces nac neke opise tih gresaka koje se pojavljuju iscitavanjem sa pa softom....

Offline

#3 09-10-2010 15:24:57

Batman
Član
Registrovan: 24-01-2009
Komentari: 4

Re: Bmw pa soft 1.36

Tako je. Na internetu postoji pdf sa listom gre¹aka.

Offline

#4 09-10-2010 20:13:03

oliver
Expert
Iz: SRBAC-RS
Registrovan: 24-01-2009
Komentari: 2,124

Re: Bmw pa soft 1.36

šta je sad ovo? Još jedan od onih... još je Batman i sad kad doðe i Robin big_smile

Offline

Board footer