elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 05-08-2010 19:16:02

nermin0-8
elproger
Registrovan: 23-03-2009
Komentari: 88

Opel corsa B 95god

zdarvo drugari,imam problem sa ovom corsom ,naime musteriji je ispao kljuc i raspao se,transponder je izgubula ,rezervnog kljuca nejma,lampica odmotora miga kad se da kontakt....otvorio immo i izcitao motorolu i izvadio pin cod.sa opel imo programom upisao cod u kljuc,transpoder sam stavio polovan sad mi lampica od motora gori konstantno u immo nejma ni jednu gresku takodze u motornom,ali auto samo upali i ugasi se.dali postoji neka procedura za uparivanje immo i motornog ,dali je problem u polovnom trasponderu ?svaka pomoc dobro dosla.Hvala

Offline

#2 06-08-2010 23:41:59

krpic
elproger
Iz: Zagreb
Registrovan: 08-10-2009
Komentari: 177

Re: Opel corsa B 95god

probaj s nekim drugim T5 transponderom, kolko ja znam kad immo kod opela ne radi auto samo vergla nema paljenja pa gasenja ko vw. mozda imas jos koji problem. stavi dump mozda je krivo izracunat kod...

Offline

#3 08-08-2010 11:13:33

marsher
elproger
Iz: Skopje
Registrovan: 05-01-2010
Komentari: 470
Website

Re: Opel corsa B 95god

krpic napisao:

probaj s nekim drugim T5 transponderom, kolko ja znam kad immo kod opela ne radi auto samo vergla nema paljenja pa gasenja ko vw. mozda imas jos koji problem. stavi dump mozda je krivo izracunat kod...

Zavisi koji opel


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."-Einstein

Offline

#4 08-08-2010 18:00:02

Digitech
elproger
Iz: Nisa
Registrovan: 31-08-2009
Komentari: 367

Re: Opel corsa B 95god

KOd opela radi iskljucivo sa novim tranponderom. Op-com ti je jako zgodan da to odradi i jako prost proces. A to sto ti sad konstantno gori mil nac ces u mernim blokovima vrong tp tip u immo ili u motornom.


Prepreka je samo nasa masta...

Offline

Board footer