elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 24-09-2010 15:34:06

templar
elproger
Iz: istra
Registrovan: 04-03-2009
Komentari: 513

Renault megane cupe 2,0 idf 16 v

pozdrav kolege imam jedan cudan problem sa ovim autom diagnostika kaze da nema gresaka ni u jednom sistemu ,a na autu se desava sljedece upalis auto pet min radi normalno i onda pocinje blinkati lampica od ubrizgavanja i auto se zagasi za par sekundi izvadis kontakt das kontakt auto pali odmah i radi opet 5 min pa opet isto, ako je imo ko slican slucaj dobro bi mi dosla pomoc.hvala


u radu je spas a spasa nema

Offline

#2 24-09-2010 20:52:43

launch
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 10-12-2009
Komentari: 415
Website

Re: Renault megane cupe 2,0 idf 16 v

Sta se desava sa parametrima ubrizgavanja u tom momentu. Jesi li pratio pritisak ubrizgavanja, deluje mi kao da se napravi vakum i da nemoze pumpa da ubrizgava


Zastitimo decu u saobracaju

Offline

#3 24-09-2010 21:02:16

gonza
Expert
Iz: svilajnac
Registrovan: 07-12-2009
Komentari: 1,008

Re: Renault megane cupe 2,0 idf 16 v

templar druze sa kojom si ga dijagnostikom citao


ako je zena imenica, onda je ljubavnica zamenica smile

Offline

#4 24-09-2010 22:48:39

templar
elproger
Iz: istra
Registrovan: 04-03-2009
Komentari: 513

Re: Renault megane cupe 2,0 idf 16 v

diagnostiku sam radio sa b.b a sutra probam sa texsom nisam mjerio pritisk goriva  al probam meni djluje isto ko da iskljuci pumpu  i onda se ugasi a to mu se pocelo desavat od kada je natanko pun rezervar goriva  bar tako kaze  da je tanko i nakon kilometar sta je uradio javio se taj problem


u radu je spas a spasa nema

Offline

#5 25-09-2010 13:44:11

templar
elproger
Iz: istra
Registrovan: 04-03-2009
Komentari: 513

Re: Renault megane cupe 2,0 idf 16 v

evo da javim mjerio sam pritisak  goriva  i pritisak je 4,5 bara sta je po meni previsi a musterija  kaze da ima redovito probleme sa reg pritiska da ih je u godinu dana mjenjo dva puta  no otom potom dakle sta sam uradio ocitao greske sa teksom  izbaci mi gresku recirkulacija ispusnig plinova iskopcam egr ventil prijavi mi gresku na egr  ali mi ne svjetli lampica ubrizgavanja i auto sve normalno radi  ne gasi se  dakle sve ok ,inace covjek je vozio dvije godine bez egr  no sada prije puta inace je iz frabcuske zamjenio je egr novim  i sada mu je opet iskopcan i auto ide , musterija zadovoljna ja takodjer i problem jedan manje...


u radu je spas a spasa nema

Offline

Board footer