elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 22-09-2012 14:40:25

miki09
elproger
Iz: Surdulica
Registrovan: 30-11-2008
Komentari: 548
Website

Re: Astra G Y20DTH protokomer vazduha

Poslato, nadam se da ce koristiti... smile

Offline

#27 22-09-2012 23:31:58

dizel servis
elproger
Iz: PRIJEDOR
Registrovan: 10-01-2010
Komentari: 318
Website

Re: Astra G Y20DTH protokomer vazduha

kad bi ti kolega ACA samo znao sta znaci vakum pumpa na opelu i koliku ulogu ima za samu snagu i perfomanse motora vjeruj nebi ovako pisao al imas pravo i corava koka pogodi nekad zrno

Offline

#28 23-09-2012 00:28:50

aca
Član
Iz: Krusevac
Registrovan: 10-02-2012
Komentari: 65

Re: Astra G Y20DTH protokomer vazduha

Ona verovatno sluzi da se vakumiraju jabuke ,,jel to to..?..A neznam ni kako izgleda posto je corav nevidim,;),samo mi po opisu rekli,,ali eto hvala bogu ima ljudi koji prosvetle ostale...joj...no comm..zaista no comm..Nego ubodoh srecom..nemojte ljudi,,molim vas ,,nemojte da se tu ,,bukvalno sve sto sam rekao ovom momku je to to..e sad ,,verovatno sam ubo slucajno posto neznam sta je vac pumpa i ostalo.nego neka resi on problem a vi ..majstori nad majstorima..samo se drzite ovakvih ponizavanja i vredjanja,,neznam cime izazvana,,jel sam mozda tebe nesto prozvao ,,reko ti nesto licno ili sl..?Mislim..zaista ne razumem da pricas meni o necemu sto i moje dete od 8 god zna bolje od nekih majstora tkzv....necu da komentarisem vise bilo sta o ovoj temi..JBt,,pravio sam sam napukli egr ventil,,menjao sam mu sam membranu-napravio je od gumenih elasticnih rukavica.. ,,i dan danas coveku radi ,,i to pre 5 god a neznam sta je vac pumpa i cemu sluzi..zaista nemam komentara,,nego ok,,svako od nas ima svoj nivo i osnovnu kulturu koja mu ne dozvoljava da omalovazava druge i sebe stavlja u neki visi nivo,,dok..neki to nemaju i ok je,,postujem i to..Mozes me malo i ispsovati,,nije bed..naravno..Samo raspali,,hvala unapred..nemam zaista sta vise da kazem,,zaista sam osta bez reci...osim da se zahvalim ok ljudima ,sto su mene posavetovali za neki problem koji sam imao a nisam se ranije sretao sa time,,a niko nije verovao da to moze tako da se desava,,osim nekih,,necu da ih pominjem,,a dezurni koji su ovde da na ovakav nacin se obracaju..neka im je na cast,,i hvala ima naravno,,time samo pokazuju ..ono pravo lice sebicnih ljudi koji bi da umesto  nekih 50e,,uzmu miliom ili silom,,500e..Naravno kome mogu..mada je sve manje glupih...i naivnih..a i slaboplateznih.....Verujem da ti licno zamenu jedne gumice naplacujes bar 500e..jer mnogo znas..jer si majstor,, a svi ostali su...corave koke!..Ja na oba oka..


Za sve postoji resenje...ako neznas sam ,ti pitaj druge koji HOCE da ti kazu!

Offline

#29 23-09-2012 00:34:49

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Astra G Y20DTH protokomer vazduha

Ode ovo u krivom smijeru, kraj teme.


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

Board footer