elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 30-10-2009 01:51:20

autoservis-edo
elproger
Iz: V.Gorica
Registrovan: 01-07-2009
Komentari: 1,187

Re: Bmw inpa

inace ti to nisu impini kodovi....to su ti orginal bmw kodovi......probaj u google napisati  bmw error code pa ce ti na prvom mjestu biti lista sa kodovima

Offline

#27 01-12-2009 23:34:41

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Bmw inpa

axelsulc napisao:

pokaze ali malo ne shvatam sta je to idle adjuster opening coil? lamda prob heating bank2 behinde cat...??

a yoj prijatelju pa ti bas pojma nemas....ajd sad da neidem redom..u svakom bmw sw.imas nekoliko verzija motora bez obzira radio ti sa kts bb texom ili cs..kodovi su isti..jer ako je sw za taj auto i taj tip motora..

ja kad radim tako nesto u autodati ili esitroniku najdem vozilo prepisem sve o njemu onda ga trazim u diagnozi..

kod bmw starije od e 36 i nemas sto traziti to su sve bosovi sustavi i najbolje ti kupiti stari kts za to..300 ili 500 ima da radi sve pa i 324 dizela iz 88..bar je meni radio. no moras pogodit koji sistem upravljanja je taj njegov komp..dakle ako je auto EDC 1.1.1  moras naci u meniju sw taj model i time ga ocitati jer inace kodovi mozda nisu uredni(vazeci) za tebe i tvoj auto..

ove tvoje 2 greske koje imas ..prva se odnosi na podesavac ler gasa..vjerojatno je netko otkopcao dok je motor radio ili kontakt bio ukljucen..zapises kodove koje si dobio obrise pa procitas ponovo..ako si ih uspio obrisat onda je to sporadicna greska koja je nekad napravljena na autu ali je vise nema nije prisutna...druga tvoja greska odnosi se na grijac lande iza kat-a..kojeg kolko vidim nemas...dakle ta greska te ne zanima...

nemoj se ni truditi naci hr.verziju..(osim vaga) za takve softveraje..nego ti prijatelju mali rijecnik i uci..ili skini negdje bosch esitronic bilo koju verziju i tamo imas tipku SIS ili ti servis info pa ces jako puno nauciti..i da noviji esitronik je na hr..vecina stvari..za ostalo uzmi onaj mali rijecnik..

pozdrav!

Offline

#28 08-12-2009 01:18:34

mate
elproger
Registrovan: 04-12-2009
Komentari: 42

Re: Bmw inpa

Ja imam inpa radi sve kako treba moze¹ radit sta oèe¹ iz china ima¹ k-can liniju ba¹ je dobra

Offline

#29 08-12-2009 01:24:36

autoservis-edo
elproger
Iz: V.Gorica
Registrovan: 01-07-2009
Komentari: 1,187

Re: Bmw inpa

a jesi li probao raditi e36 ili e34 bmw-e sa tim interfaceom?

Offline

Board footer