elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 10-01-2010 22:01:37

milan p
elproger
Registrovan: 23-12-2009
Komentari: 97

Re: Golf 3 tabla

hvala vam puno na savetima drugari!angazovacu jednog prijatelja,elektronicara da bi mi pomogao oko tih stvari.u svakom slucaju moracu u najskorije vreme da se malo poducim u vezi elektronike,jer sve vise imam potrbu za time!da li bi mogao da kupim programatore koji su malo bolji,recimo pored km da mogu da radim i crash data na air bag-ovima,i koliko je za to potrebno love?

Offline

#27 11-01-2010 00:33:18

mlulic
Expert
Iz: Kaštel Kambelovac Hrvatska
Registrovan: 08-02-2009
Komentari: 782

Re: Golf 3 tabla

milan p napisao:

hvala vam puno na savetima drugari!angazovacu jednog prijatelja,elektronicara da bi mi pomogao oko tih stvari.u svakom slucaju moracu u najskorije vreme da se malo poducim u vezi elektronike,jer sve vise imam potrbu za time!da li bi mogao da kupim programatore koji su malo bolji,recimo pored km da mogu da radim i crash data na air bag-ovima,i koliko je za to potrebno love?

Zavisi koja æeš vozila da radiš mora da imaš programator i calkulator za km te program za brisanje cresh date evo ti jedan programator xprog m.Love æe ti uvijek trebati


Od kada sam sebe uhvatio u laži nikome više ne vjerujem

Offline

Board footer