elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 17-01-2010 15:52:54

matic
Član
Registrovan: 15-01-2010
Komentari: 10

Re: Kodiranj kljuca

autoservis-edo napisao:

ako si na putu prema zagrebu javi mi se ili potrazi Hansa....on je radio u starkelju i meni je rjesavao te kljuceve....rjesi za 3 min.....

Hvala velika .

Offline

#27 17-01-2010 17:06:29

bsa
elproger
Registrovan: 28-11-2009
Komentari: 267

Re: Kodiranj kljuca

Kako si sebièan kakva svrha postojanja foruma

exxl napisao:

dajte ljudi opametite se vec jednom i nepomazite clanovima koji imaju privatan problem....i sami hoce da servisiraju sebi auto...pa imajte razumjevanja i drugi ljudi bi radili i zivjeli....

ja razumijem pomoci izmedju nas kolega sto zivimo i radimo od ovog posla al sad rijesenja svakom davat ko god ima problem sa svojim autom pa nevidim smisla u tome...

al kako vi hocete samo dokle cemo ovako stici vidit ce se ubrzo....

Offline

#28 18-01-2010 02:26:02

exxl
elproger
Iz: USK, Bosnia & Herzegowina
Registrovan: 24-02-2009
Komentari: 487

Re: Kodiranj kljuca

prijatelju daleko od toga da sam ja sebican to pitajte one koji se ozbiljnije bave ovim poslom, ja cu uvijek pomoci ali zna se dokle su granice za pomoc...nemogu ja iznosit detalje za immo off-ove i ostale malo slozenije stvari koje bas nisu da svatko moze da cita i da svatko moze da radi...

ja koliko znam bsa ti si prodavac auta i nebavis se elektornikom niti popravkom auta znam da si zapomagao tamo kad ti je launch ugasio auto....pa sam ja bio prvi tu da te usmjerim kod ti stvari u pravom smjeru gdje problem.

na takvim stvarima ti mogu pomoci ali sada da trazis od mene da neke kompliciranije stvari radis i da nekom drugom uzimas posao tu nevidim smisla

i sad se ti malo zapitaj ko je ovde sebican ja ili ti ?

a za matica nadam se da i ti imas razumijevanja...

pozdrav svima

Zadnja izmjena od exxl (18-01-2010 02:27:20)

Offline

#29 18-01-2010 09:49:51

bsa
elproger
Registrovan: 28-11-2009
Komentari: 267

Re: Kodiranj kljuca

vidim da se interesuješ za moj profil nisam samo prodavac auta veæ i serviser klima ureðaja veæ 7 god,izvinjavam se ako sam te uvredio,rado pomažem ljudima samo što za mene ni nema toliko tema po pitanju klima a naroèito zimi.




exxl napisao:

prijatelju daleko od toga da sam ja sebican to pitajte one koji se ozbiljnije bave ovim poslom, ja cu uvijek pomoci ali zna se dokle su granice za pomoc...nemogu ja iznosit detalje za immo off-ove i ostale malo slozenije stvari koje bas nisu da svatko moze da cita i da svatko moze da radi...

ja koliko znam bsa ti si prodavac auta i nebavis se elektornikom niti popravkom auta znam da si zapomagao tamo kad ti je launch ugasio auto....pa sam ja bio prvi tu da te usmjerim kod ti stvari u pravom smjeru gdje problem.

na takvim stvarima ti mogu pomoci ali sada da trazis od mene da neke kompliciranije stvari radis i da nekom drugom uzimas posao tu nevidim smisla

i sad se ti malo zapitaj ko je ovde sebican ja ili ti ?

a za matica nadam se da i ti imas razumijevanja...

pozdrav svima

Offline

#30 18-01-2010 12:42:10

exxl
elproger
Iz: USK, Bosnia & Herzegowina
Registrovan: 24-02-2009
Komentari: 487

Re: Kodiranj kljuca

nisam se direkt interesovao za tvoj profil niti si me uvrijedio vec si sam to rekao da se nebavis sa ovim poslom u temi gdje sam ti odgovarao na problem sa launchom.

pozdrav

Offline

#31 18-01-2010 20:18:32

matic
Član
Registrovan: 15-01-2010
Komentari: 10

Re: Kodiranj kljuca

Sviju pozdravljam ovako :Nazovem auto servis Štarkelj u zg i oni mi za gore navedeni problem kažu došlepaj auto do nas to je oko 50 km te da vidimo štoæemo a ja sam mu lijepo objasnio da je problem imo kod.  Kad je reko da ga došlepam do njih reko sam mu da on moje auto u svojoj radionici ako bogda neæe nikad vidjeti . Kad sam se raspito po forumima i naletio na ovaj forum onda sam se logovo i naravno osim foruma ništa kao poèetnik nisam vidio . Ali kako se malo razumijem u informatiku a po zanimanju sam elektrièar odnosno elektronièar e onda za takve gluposti mi neæe uzimati novac u nepristojnim razmjerama ( samo koliko košta šlepanje a servisa nazovi ovlaštenog boga pitaj). Ovo vam majstori moji pišem samo da znate da za jedan mali sw koji sam morao moliti od vas a Našo ga na rapidsare neko je htio debelo zaraditi . Izvinite vi svi koji ste htjeli pomoèi ne kaže se da meðu žitom ima i kukolja Odnosno u ovom sluèaju obrnuto. Svoj sam problem možereè sam riješio po prvi put i koga god znadnem o ovome æu reæi jer u tuðoj nevolji nema sreæe. Još jednom vas najsrdaènije pozdravljam i vjerujem da je onih gore navedenih u lošem kontestu vrlo malo.
Ja sam svoj problem riješio a rado æu pomoæ i drugim.

Offline

#32 18-01-2010 20:50:56

008
elproger
Iz: Dubrovnik
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 705

Re: Kodiranj kljuca

i ako nije tajna sta si uradio?
izracuno kod?
popravio problem pa je sve u funkciji kao prije?

Offline

#33 18-01-2010 22:11:52

matic
Član
Registrovan: 15-01-2010
Komentari: 10

Re: Kodiranj kljuca

008 napisao:

i ako nije tajna sta si uradio?
izracuno kod?
popravio problem pa je sve u funkciji kao prije?

Izraèunao kod i odblokiro auto. Pošto daljinski nije htio proraditi onda sam kljuè otvorio i našo uzrok. Pri zamjeni baterica i stiskanja gumba dolazi do stalnog pritiska na led diodu kojoj je lem popustio . kasnije sam utvrdio da je sav kvar bio u kljuèu zbog lema i to je to . UPOZORENJE SVIM KORISNICIMA DA PRVO PRIBAVE KOD SVOG AUTA AKO GA NEMAJU pa onda da se upuštaju u mijenjanje baterije. Pozdrav!

Zadnja izmjena od matic (18-01-2010 22:36:38)

Offline

#34 27-01-2010 16:28:57

gogules
Član
Registrovan: 25-01-2010
Komentari: 21

Re: Kodiranj kljuca

exxl napisao:

dajte ljudi opametite se vec jednom i nepomazite clanovima koji imaju privatan problem....i sami hoce da servisiraju sebi auto...pa imajte razumjevanja i drugi ljudi bi radili i zivjeli....

ja razumijem pomoci izmedju nas kolega sto zivimo i radimo od ovog posla al sad rijesenja svakom davat ko god ima problem sa svojim autom pa nevidim smisla u tome...

al kako vi hocete samo dokle cemo ovako stici vidit ce se ubrzo....

nisam znao da je ovo forum samo za automehanièare,autoelektrièare,limare...Po tvom rezonu i ovi što skidaju softvere sa neta uzimaju im posao.a i oni bi radili i živjeli...


nisam ginekolog,ali mogu pogledati

Offline

Board footer