elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 17-02-2010 15:35:10

Nebo011
Član
Registrovan: 09-11-2009
Komentari: 9

El. podizaci za zadnja vrata

Audi A4 1.9 TDI 130KS AWX-motor
Pozdrav svima,
hteo bi da ugradim elektricne  podizace na zadnjim prozorima, auto fabricki ima prednje ali ne i zadnje.
nabavio sam podizace, motorice, sva cetiri tapacirunga od auta koji ima sva cetiri podizaca, prednje motorice i instalaciju od svih vrata. Ali sam prilicno siguran da nece raditi ako samo nabodem drugu instalaciju na dzekove  u stubovima vrata. 
Ako neko moze da mi pomogne ili bar ako ima da mi posalje na mail (posto sam novi clan) el. semu unutrasnje instalacije za ovaj automobil.

Offline

#2 17-02-2010 18:54:50

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: El. podizaci za zadnja vrata

postoji nekoliko varijanjti tih podizaca..daj nam sasiju ili bar model 8D ili 8E ili ?

najjednostavnija metoda bi ti bila da si skines tolerance data neku verziju i onda uporedis semu tamo sa bojama svojih zica koje si prikupio...nije to toliki problem i da se sloziti, samo puno je mogucnosti..te iste seme imas i u esitroniku samo dosta kompliciranije prikazane i nemas boje..

dakle tolerance data ili elsa no obzirom da neznamo sa kojeg auta je skidano mozda ipak tolerance je bolji..

ako to neuspije onda popisi kakve sad motore imas koliko pinova?  kakve prekidace ?  pa cemo nekako pjeske

pozdrav !

Offline

#3 17-02-2010 23:50:37

drz
elproger
Iz: Srbija
Registrovan: 16-05-2009
Komentari: 948

Re: El. podizaci za zadnja vrata

Ne znam koje je godiste auto ali 100% ti to nece raditi. Sigurno nema potrebne instalacije do zadnjih vrata, a verovatno ti treba i drugi comfort modul. Ali sigurno je da se moze nabudziti da zadnji rade kao nezavisan sistem.

Offline

#4 18-02-2010 13:05:27

Nebo011
Član
Registrovan: 09-11-2009
Komentari: 9

Re: El. podizaci za zadnja vrata

auto je 2001 god., model 8E
za vikend bi trebalo da imam vremena da se bakcem sa tim.a  kad zapnem pisacu... :-)
nije mi problem ni da dobijem comfort modul ali prvo da uporedim seme pa se cujemo.

svakako hvala

Offline

Board footer