elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 11-03-2010 00:34:07

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Renault senik

neobicno pitanje..za renault strucnjake,sutra idem pogledat senika 2001 god. koji se zapalio iznutra..obloga vozacevih vrata.ljevi donji dio instrument table..oko osiguraca..nisam toliko raskopavao takav auto..koliko bi to bilo posla zamjeniti tablu/kutiju ventilacije,tablu osiguraca,instalaciju oko table osiguraca

moze li se odraditi u jedan dan posla ?

Offline

#2 11-03-2010 11:18:54

ELTI
elproger
Iz: Rijeka, Hrvatska
Registrovan: 06-11-2009
Komentari: 395

Re: Renault senik

Ja ne bih nikad kupio takav auto...osim toga i kad to sve zamijenis jos dugo ces osjecati smrad paljevine...


Ne nastojim biti jeftiniji, nastojim biti bolji!

Offline

#3 11-03-2010 12:36:28

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Re: Renault senik

ELTI napisao:

Ja ne bih nikad kupio takav auto...osim toga i kad to sve zamijenis jos dugo ces osjecati smrad paljevine...

he he he reci to gazdi auta..meni njegova lova ne smrdi a smrad auta cu podnijet dan/dva u garazi dok ga ne slozim..inace si u pravu taj snjof spaljene plastike je posebno tezak,steta sto je ovako hladno inace bi to vani odradili,no ima u garazi grijanje i klima pa cemo ju  nekako prozracit..

pitao sam samo ako je netko imao takovih akcija da znam bubnit neku cifru koliko ce to zrtvu kostati onako odokativno,mora covjek znati na cemu je.radio sam nekoliko spaljenih auta i nikad nisam bio bas nesto jako zadovoljan zaradom..e sad francuz je u pitanju i tu mora biti sve jos malo kompliciranije,ne znam jel mu instalacija na konektore pa da uredno odvojim tablu,kutiju klime,osigurace ..ili je kao mondeo sve polemito e to je onda fujjj

Offline

Board footer