elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 02-04-2009 15:53:53

igorm83
Član
Registrovan: 02-04-2009
Komentari: 1

Instalacija vise

da li posoji neki link ili neki drugi nacin na koji mogu skinuti upustvo za instalaciju vise (instaliram je sa 3 diskete + file za jezik). problem mi je sto mi stalno prikazuje ecu not connected (ili nesto slicno) postoji li nacin da program testiram bez prikljucivanja na auto. (POCETNIK!!!)

Offline

#2 02-04-2009 23:17:49

zeljolaki
Član
Registrovan: 03-03-2009
Komentari: 6

Re: Instalacija vise

..mozda ce ti pomoci..

Offline

#3 10-05-2009 01:06:18

daarrko
elproger
Iz: Borovo
Registrovan: 10-05-2009
Komentari: 544

Re: Instalacija vise

nisu ti podeseni com portovi

Offline

#4 22-05-2009 01:51:55

salex
elproger
Iz: Modrica-Doboj,RS,BiH
Registrovan: 19-03-2009
Komentari: 93

Re: Instalacija vise

Imas uputstvo za instalaciju na  ,ja sam je instalirao po tom uputstvu i radi.   inace instalirana je na PC PII sa sporijim procesorom sa OS Windows 98 a DOS je sastavni dio 98-ice.Preporucujem i tebi da tako uradis jer i tacho radi iz DOS-a pa mozes i njega instalirati.Jeste da imam jos jedan PC PIII u radnji i da dva racunara zauzimaju poprilicno mjesta ali ako hoces da VISA radi dobro onda joj je potreban sporiji racunar PII.Ja sam,pokusavao i sa PIII sainstalirana dva OS (XP i98) ali to se nij pokazalo kao dobro rjesenje.


Cuvajmo okolinu,sacuvajmo planetu!

Offline

#5 22-05-2009 08:59:08

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: Instalacija vise

@salex:

Pozz, reklama je zabranjena na ovom forumu, obavezno procitati pravila foruma.

salex napisao:

Imas uputstvo za instalaciju na  ,ja sam je instalirao po tom uputstvu i radi.   inace instalirana je na PC PII sa sporijim procesorom sa OS Windows 98 a DOS je sastavni dio 98-ice.Preporucujem i tebi da tako uradis jer i tacho radi iz DOS-a pa mozes i njega instalirati.Jeste da imam jos jedan PC PIII u radnji i da dva racunara zauzimaju poprilicno mjesta ali ako hoces da VISA radi dobro onda joj je potreban sporiji racunar PII.Ja sam,pokusavao i sa PIII sainstalirana dva OS (XP i98) ali to se nij pokazalo kao dobro rjesenje.


---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

#6 02-06-2009 21:45:13

bjelics
Član
Registrovan: 03-05-2009
Komentari: 1

Re: Instalacija vise

salex napisao:

Imas uputstvo za instalaciju na  ,ja sam je instalirao po tom uputstvu i radi.   inace instalirana je na PC PII sa sporijim procesorom sa OS Windows 98 a DOS je sastavni dio 98-ice.Preporucujem i tebi da tako uradis jer i tacho radi iz DOS-a pa mozes i njega instalirati.Jeste da imam jos jedan PC PIII u radnji i da dva racunara zauzimaju poprilicno mjesta ali ako hoces da VISA radi dobro onda joj je potreban sporiji racunar PII.Ja sam,pokusavao i sa PIII sainstalirana dva OS (XP i98) ali to se nij pokazalo kao dobro rjesenje.

poz
vidim da pominjes visu na compu sa dva OS (XP i 98) pa me interesuje ako ti nije problem da mi kazes iskustvo sa tim. ja se isto kontam da instaliram Win 98 na XP ovih dana. dal mi je pametnije da stavim DOS i jel to moguce?
kako si ti rjesio problem? hvala

Offline

#7 02-09-2009 23:32:14

Digitech
elproger
Iz: Nisa
Registrovan: 31-08-2009
Komentari: 367

Re: Instalacija vise

i mene interesuje da li kombinacija win98 i xp na jednom kompu hoce da radi dobro. Ako ne probao bi dos i xp. A krajnje resenje je dva hdd i rack pa kad koji zatreba.Pozz


Prepreka je samo nasa masta...

Offline

Board footer