elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 14-08-2011 15:58:34

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

540i ABS i BB

Pozdrav, imam problem s jednim BMW-ovim ABS-om

naime motor iz 540I, 97. god. je ugradjen u mazdu mx5 smile nepitajte, uglavnom......na karoseriju od mazde je naglavljen motor, prijenos, kardani, struja sve.....sve smo uspjeli dobiti kak spada samo nas jedna stvar zbunjuje.......

radim navigaciju sa brain bee-em, kad odem na aktivacije i testiranje ventila abs-a prema bb-u izgleda kao da su zamijenjeni lijevi i desni lajtunzi, spojeno je prema oznakama na pumpi i shemi s etke....dali postoji mogucnost da je prijevod s talijanskog na engleski krivi?

spojeno je ovako:

VR-prednji desni kotac
VL-prednji lijevi kotac
HR-zadnji desni kotac
HL- zadnji lijevi kotac


molim savjete, usporedjivali smo s jos jednim bmw-om s istim motorom iz 2001 i po oznakama je sve dobro, ali on ima noviji model pumpe pa niej bas sve indenticno.......hvala na savjetima


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

#2 14-08-2011 17:48:29

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: 540i ABS i BB

Redosljed spajanja je dobar, krivi prevod ? lako moguće, probaj drugom dijagnostikom očitati....


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#3 15-08-2011 08:28:36

raven_sk
elproger
Iz: Sisak
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 739

Re: 540i ABS i BB

imam carsoft i pa soft,ali u njima neznam pokrenuti aktivaciju,dali je uopce moguce?


U jednoj kapljici vode ima vise savrsenstva nego u svim strojevima koje je covjek izmislio.
Titula je ono sto ostane nakon sto covjek zaboravi sve sto je naucio u skoli.

Albert Einstein

Offline

Board footer