elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 30-06-2012 13:53:19

sharky76
elproger
Iz: Kranj, Slovenija
Registrovan: 26-05-2012
Komentari: 77

C4 trza i slabo vuče

sutra mi dolazi C4 g.2008 1.6 hdi. Vlastnik kaže da avto slabo vuče i da trza. Vozio ga na servis i na tester pa izašla greša P0193 (senzor pritiska goriva prevelik signal).

Valjda su rekli da je senzor ok, u glavnom ništa mu niso rješili pa čovek se razljutio i vozilo uzeo sa servisa. Sutra kad stigne kod mene, javiču sta smo riješili i kakav je problem. pozz

Offline

#2 02-07-2012 18:47:03

sharky76
elproger
Iz: Kranj, Slovenija
Registrovan: 26-05-2012
Komentari: 77

Re: C4 trza i slabo vuče

sharky76 napisao:

sutra mi dolazi C4 g.2008 1.6 hdi. Vlastnik kaže da avto slabo vuče i da trza. Vozio ga na servis i na tester pa izašla greša P0193 (senzor pritiska goriva prevelik signal).

Valjda su rekli da je senzor ok, u glavnom ništa mu niso rješili pa čovek se razljutio i vozilo uzeo sa servisa. Sutra kad stigne kod mene, javiču sta smo riješili i kakav je problem. pozz

e ovako dijagnostika pokazuje tu grešku koju sam prije spomenuo znači P0193, i avto stvarno slabo radi. Kad smo otvorili filtar nafte bio je skroz prljav, pa smo stavili novi i sad avto radi ok, a ni greške nema. Tako da je bio problem samo u filteru nafte. pozdrav

Offline

Board footer