Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.
Brain Bee možda
Potrebna mi je šema el. instalacije
samo još kad bi imao šta ubaciti u AT90S2313
probaj ovaj dump
Toni postavi oznaku centrale
evo u tvoj damp od BSI upisano 0 km, upiši željene km u tablu i probaj
Riješeno!
Hvala svima na odgovorima, otišla pumpa CP1.Pozdrav!
Navedeno auto nepali na dijagnostici nema grešaka, u mjernim blokovima kada se vergla broj obrtaja 200, pritisak u railu oko 100 bari, mjenjan regulator na pumpi stavljan od fiat doblo sa krivim prikljuèkom.Pumpa u rezervoaru radi i ima pritisak oko 3 bara. Ima li ko kakav predlog? Pozdrav!
RIJEŠENO!
Hvala svima. Pozdrav!
Upisan sadržaj u novi eprom i tabla radi OK ali gori MIL lampa i na dijagnostici izbacuje grešku U0028 Vehicle area network (VAN) data bus A, ima li ko kakvo rešenje?
Hvala sutra probam pa æemo vidjeti.
Pozdrav!
Trebao bi ispravan damp za ovu tablu
Magneti Marelli
Dash chip type is 95020
Imam problem nemogu upisati sadrzaj u 95020 sa Seeprogom stalno javlja greške na nekim adresama. Napravio sam sranje nehotice obrisao ispravan (orginalan) sadržaj snimljen da desktopu tako da nemam šta upisati u novi eprom.
Hvala unaprijed! Pozdrav!
probaj ovaj
probaj ove dampove
golf 2 1.6D 91.god. i golf 4 1.6 16V 2002 god.
Automotive_Air_Conditioning_and_Climate_Control_Systems
Pa treba mi da resetujem airbag centralu od Peugeot 307
Pa sta ti preporucujes
Okaèi dump i podatke sa centrale
Druže prvo na dijagnostiku oèitaj greške pa tek onda dalje jer ovako i vidovnjak je nemoæan.
e druze sema ti je ok. Samo sto mi je malo nejasna u vezi crnih i crvenih otpornika i njihove vrednosti?
razlika je samo u vrijednosti otpora, crni otpornici imaju neku vrijednost a crveni drugu
evo nešto na tu temu vrijednosti otpornika na pm
kao što je @koyot napisao samo sa osciloskopom može ispitati sigurno. tu je najvjerovatnije senzor otišao ali prvo ispitaj ožièenje sa unimerom i poglegaj kontakte na modulu ABS-a
Molio bih ako neko ima sliku podešavanje fuse bitova za Atmegu 16 u interfejsu renault immo tool sa slike
na kojem dijelu obièno bude hladan lem, da ne prolazim sve lemove
Druže najbolje da se obratiš nekom vidovnjaku za pomoæ nemoj me pogrešno shvatit kako æe neko znat gdje je prekid.Zagrij dobro stolicu a lemilicu i lupu u ruke i kreni polako proprati vodove što idu sa motorèiæa
postavljen attachment u prvom mom postu