elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 16-07-2009 14:39:22

vladom
elproger
Iz: karlovac
Registrovan: 30-07-2008
Komentari: 100

Citroen SAXO mjeraè temperature

Ovako, imam citroena saxo 1.1 2001 godina.
Imao sam tablu koja nije imala pokazivaè temperature, nego samo lampicu. Nabavio sam tablu sa pokazivaèem temperature i zamjenio ju, na drugoj tabli sve radi OK,samo emperaturu ne pokazuje, tj kazaljka se blesira.
E sad dalii je netko ovo ikada radio i dali ima kakva iskustva ili shemu. Samo da napomenem da je saxo sa klimom i da je motor isti kao u peugeota 206 (koji ima pokazivaè temperature)

Offline

#2 05-08-2009 12:10:47

BMW220KS
Član
Iz: Blizu pruge !
Registrovan: 06-02-2009
Komentari: 1

Re: Citroen SAXO mjeraè temperature

vladom napisao:

Ovako, imam citroena saxo 1.1 2001 godina.
Imao sam tablu koja nije imala pokazivaè temperature, nego samo lampicu. Nabavio sam tablu sa pokazivaèem temperature i zamjenio ju, na drugoj tabli sve radi OK,samo emperaturu ne pokazuje, tj kazaljka se blesira.
E sad dalii je netko ovo ikada radio i dali ima kakva iskustva ili shemu. Samo da napomenem da je saxo sa klimom i da je motor isti kao u peugeota 206 (koji ima pokazivaè temperature)

Mislim da bi trebao zamjeniti i indikator temperature, jer onaj bivši nije pokazivaè temperature veæ samo pali lampicu kada temperatura doðe do odreðene toæke,..


Veži konja gdje Aga kaže, pa makar konj i krepo !!!

Offline

#3 05-08-2009 14:23:51

sasaznas
Član
Iz: Bijeljina
Registrovan: 26-05-2009
Komentari: 30

Re: Citroen SAXO mjeraè temperature

kolega dobro kaze zamjeni indikator i trebalo bi biti uredu jer taj indikator se aktivira tek kad temperatura  iyadje iz normale

Offline

#4 15-08-2009 22:46:59

vladom
elproger
Iz: karlovac
Registrovan: 30-07-2008
Komentari: 100

Re: Citroen SAXO mjeraè temperature

a ne, taj indikator je isti kao kod p206 kao sto sam napisao. Tak oda nije problem u indikatoru nego u spajanju sata, mislim da mu nes fali

Offline

Board footer