elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 07-02-2010 00:23:17

ile
elproger
Iz: Jaska,HR
Registrovan: 10-07-2009
Komentari: 68

Re: Laguna 2 klima vozaceve strane

Pa kad si se veè toliko namuèio ajde provjeri i otpor motorièa sa suvozaèeve strane

Offline

#27 06-02-2010 22:51:24

carclima
Član
Iz: djurdjenovac Slavonija.hr
Registrovan: 30-04-2008
Komentari: 0

Laguna 2 klima vozaceve strane

ajmo koju pametnu na ovu temu..laguna 2 ne odraduje vozaceva klapna za izbor temperature..nakon par ocenasa i spominjanj rodbine asteriksu i obeliksu uspijem skinuti motoric..

otpor motora je 35 oma..to mi zvuci ispravno jel moze netko potvrditi ?..nikako nisam uspio nagovoriti kontrolnu jedinicu da mi posalje neki napon na izvode za taj motor ..odradio diagnozu kts om i jasno ovaj napise da su motor klapne temperature vozaca  i motor klapne za noge u problemu..i taj drugi motor ima 35 oma..na izvodima nema napona koliko god ja tipkao po "klimatroniku"

ni diagnozom(kts) nemogu pokrenuti ta dva motora...uglavnom prebacio klapnu na grijanje i ostavio do proljeca..


e dopuna: kad iskljucim sve utikace na klimatroniku i ponovo ih ustekam..pokrene se nekakva procedura kao selftest..i pokrenu se i ti moji sumnjivi motori...dakle zice izlazni stupnjevi u kontroleru sve je to OK..jel moguce da klimatroniku ne stima 35 oma otpor pa odustane od pokretanja ta 2 motorica ?

ili bi trebao imati clip pa odraditi neko podesavanje


Pozdrav!

Offline

Board footer