elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 18-05-2010 19:36:15

xps
Član
Registrovan: 28-10-2009
Komentari: 2
Website

Telefon na Vitu 639/4

Problem je sto dijagnostikom (STAR) nemogu nikako uci u telefonsku centralu procitati greske ili slicno...
On na instrument tabli odnosno pored nje ima leziste za mobilni(Simens C55), a ispod suvozacevih nogu se nalazi centrala "Tel-Box" A 002 820 26 26 i na njoj dva dzeka jedan ide na drzac mobilnog telefona a na drugom se nalazi 8 zica medju kojima je crveno-beli kabal na kome je struja sa kontakta (15), crveno-crni na kome je stalna struja (30) i braon kabal na kome je masa, to su kablovi koje sam ja samoinicijativno ispitao bez ikakve seme jer je nigda nisam mogao naci.
Dali neko ima elektricnu semu za ovaj model kombija ili bilo kakav podatak o ovom uredjaju, telefon prilikom stavljanja na drzac ne daje nikakve znake zivota...
Dali se na osnovu ovoga moze definitivno zakljuciti da je Tel_Box neispravan ili postoji jos neka mogucnosk ispitivanja ili pustanja u rad?


Unapred hvala

Offline

#2 18-05-2010 23:52:46

dobri
elproger
Iz: subotica
Registrovan: 25-02-2010
Komentari: 283

Re: Telefon na Vitu 639/4

kako mi se cini da ni neces moci posto ta centrala nije umrezena sa can magistralom i nije na optickom prstenu imas poseban zvucnik za nju i MUTE zicu da radio stisa zvuk kada telefon zvoni ili kada je linija otvorena, nisam imao problem na ovom sistemu ali proveri da nema neki mikro prekidac slucajno na-u kolevci preko kojeg prepoznaje da je telefon ubacen u nju

ako gresim ispravi me

Offline

#3 20-05-2010 11:56:29

xps
Član
Registrovan: 28-10-2009
Komentari: 2
Website

Re: Telefon na Vitu 639/4

Hvala druze, pomogao si mi dosta...
Nisamo mogao otvoriti (rasklopiti) kolevkicu ali je sa njenom zamenom sistem proradio sto znaci da je problem definitivno bio u njoj?!
Pozdrav!!!

Offline

Board footer