elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 25-06-2010 01:09:53

AMK GT
elproger
Iz: Travnik
Registrovan: 02-06-2010
Komentari: 79

Re: Audi 18 t

varijator je na lancu koji fazi usisnu bregastu i on zna zezati pošto me je taj motor napatio do bola sve sam skidao i na kraju uljna pumapa zacepljena, upali ga i dobro ugrij ako bude i sekundu vrel malo zvonio ispod poklopca motora varijator ti ne valja. a da znaš i taj 1.8T baš i nije za pohvaliti s vucom.

Offline

#27 25-06-2010 09:15:14

rakki
elproger
Iz: zagreb
Registrovan: 12-05-2010
Komentari: 94

Re: Audi 18 t

AMK GT napisao:

varijator je na lancu koji fazi usisnu bregastu i on zna zezati pošto me je taj motor napatio do bola sve sam skidao i na kraju uljna pumapa zacepljena, upali ga i dobro ugrij ako bude i sekundu vrel malo zvonio ispod poklopca motora varijator ti ne valja. a da znaš i taj 1.8T baš i nije za pohvaliti s vucom.

da ne vuèe . ma da . jedan se upravo dovukao meni u podrum .    tongue  toènije isti sluèaj sa zaštopanom uljnom pumpom  ( SITO ) . e da je bilo stati na vrijeme .
tero ga je dok nije zacviko. najbezbolnije drugi motor a ovaj u podtum za dijelove . èesta bolest tih      n e o d r ž a v a n i h  turbaka .


kako se zove onaj auto sa trozupcem ? ma onaj sa vilama ? nema veze sjetit ću se . do tada pozdrav svima

Offline

#28 26-06-2010 00:50:16

hanadze
elproger
Iz: Zenica BiH
Registrovan: 30-01-2010
Komentari: 182

Re: Audi 18 t

Ako treba motor tu sam A-4 1,8 T APU.

Offline

#29 26-06-2010 20:48:06

rakki
elproger
Iz: zagreb
Registrovan: 12-05-2010
Komentari: 94

Re: Audi 18 t

hvala na ponudi  . to ostavljam  vlasniku vozila na izbor . šta donese ja uglazbim . garancija na grani .  ne ulazim u odabir motora. posla i ovako preko glave , pa sada im još traži motore i daj garanciju na njih . moš mislit. svejedno hvala


kako se zove onaj auto sa trozupcem ? ma onaj sa vilama ? nema veze sjetit ću se . do tada pozdrav svima

Offline

Board footer