elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 21-08-2010 00:35:48

gliser
Član
Registrovan: 23-08-2009
Komentari: 17

Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

najtopliji dan u kolovozu...vraèamo se iz italije mojim audi (A6 2.5 v6 2000g ) ,,,,.gužva ..kolona vruæina, klima do j..Kad sam krenuo uz brdo ,auto poène sam usporavati na nekih 1800okretaja ne crkaje ali ni da povuæe.. e to je sreæa, èetiri žmigavca i igra živaca...dovuèem se do Buja
....usput je mehanièar koji je uradio veliki servis na mom kombiju (mada sad i u to sumljam naplatio mi 4700kn
daly35s11)da ga spoji na tester ....normalno nema problema stalna mušterija ....kaže on meni.....sa tim audiom se nitko nije usreæio loša izvedba motora ,amortizera, v motor itd. Tester onaj veliki zeleni ...mislim bosh  na talijanskom jeziku ....5minuta i prognoza  loša otišla pumpa visokog pritiska...  7000kn ali za mene 6500 stalni klijent ,...ha ha nemam para, èekaj da nešto iskombiniram.pitam ga smijem li ga voziti u ovakvom stanju ??klima glavom!!!!!!!????..nije zdravo ali probaj i tako ja nazovem par mehanièara svi prezauzeti,normalno ;turista kao u prièi....pa i mi plaæamo eurima!!.više manje?zar ne.
u Rovinju mogu pustiti auto 6-7dana, pa æe napraviti dijagnostiku ponovo auto još vozi....pali ali ne preko 1800 okretaja
usput skužim reklamu na jednom autu: auto elektrièar ŽELJKO xxxxx  UMAG. nazovem ga  ujutro i èovjek  kaže: dovezi....dijagnostika 200kn.. Nema veze..veè sam tu,! zovem iz auta .
veli on meni tvoj auto ima jednu jedinu grešku= senzor topline....(.ma daj ,,molim te) zove on svog majstora ovaj potvrdi da ima takav senzor novi, u radnji.  skinu zaštitu sa motora i vidi stvarno na senzoru ima kap vode .probila zaštitu i prespojila  kontakt te  lažan signal kompjutoru ...veli èovjek.što se mene tièe pali auto i doði za par dana da ga spojimo ponovo Audi kao nov
popravak kod ovog majstora 200+130kn senzor=330kn
svaka èast veèini ali ovaj moj joj.....nikad više

Offline

#2 21-08-2010 00:46:45

zoran69
elproger
Iz: eu
Registrovan: 25-06-2010
Komentari: 56

Re: Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

pravi autiæ...bosch pumpa+abs+automatski mjenjaè+klackalice hidropodizaèi...kad to krene....jedno za drugim ...rješi ga se...
pozdrav

Offline

#3 21-08-2010 00:50:44

bruki
elproger
Iz: Slovenija
Registrovan: 06-08-2010
Komentari: 84

Re: Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

Oprez ti je potreban posvuda....turisti...inostranci...so ti svugdje na udaru.....najlakše je reèi u okvari je bosch pumpa....kod svakog drugoj je crkla....

Offline

#4 21-08-2010 13:33:49

bjeli
Expert
Iz: Prnjavor
Registrovan: 30-03-2009
Komentari: 2,253

Re: Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

svakakvi ljudi postoji tako i majstora tako i musterija

Offline

#5 21-08-2010 14:59:12

templar
elproger
Iz: istra
Registrovan: 04-03-2009
Komentari: 513

Re: Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

nije tako samo u istri tako je svugdje a i gore da ne pricam u italiji austriji  inace zeljko je vrhunski majstor mogu da ti potvrdit iz prve ruke


u radu je spas a spasa nema

Offline

#6 23-08-2010 01:30:34

salex
elproger
Iz: Modrica-Doboj,RS,BiH
Registrovan: 19-03-2009
Komentari: 93

Re: Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

Ruku na srce ima nas svakakvih,bio sam u (ne)prilici da se kolega strasno ljuti na mene jer sam  otklonio kvar za bagatelu a on htio da mijenja glavu motora, nisam znao sta da kazem bilo mi je neugodno sto sam dosao u sukob bezveze,nije mi bila namjera samo sam radio svoj posao.

__________________________________

Cuvajmo okolinu,sacuvajmo planetu!


Cuvajmo okolinu,sacuvajmo planetu!

Offline

#7 29-08-2010 23:34:34

Eli&Elvis
elproger
Iz: S.Most BiH
Registrovan: 16-12-2008
Komentari: 2,091
Website

Re: Majstor me skoro presvukao (oprez u istri)

moj savjet prodajte to auto dok je jos ispravan, 2,5 tdi je sramota audija.

Offline

Board footer