elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 28-09-2010 19:06:41

njacu
Član
Registrovan: 28-09-2010
Komentari: 1

Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

posto sam nov i jos nemam velikih iskustava nadam se da cu naci pomoc na ovom forumu po pitanje dijagnostike za kamione i prikolice ,koji su tu pravi programi za mehanicare na teretnjacima koji nece stvoriti dodatne probleme pri prvim koracima na ovom forumu i jos dali se moze skinuti neka literatura u pdf formatu same mehanike na man i mercedesovim kamionima pa i prikolice moze .voleo bi da u ovim prvim koracima mi pomognete ujedno hvala unapred

Offline

#2 28-09-2010 20:47:30

bruki
elproger
Iz: Slovenija
Registrovan: 06-08-2010
Komentari: 84

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

Ja upotrebljavam texu...i dobro radi na teretnjacima.Za MAN se upotrebljava program Man Wis,za mercedes:Mercedes WIS ASRA net.Ovo su ovlašteni programi,u kojima su sva servisna uputstva,seme,elektroinstalacija,diagnoza kvarova itd.

pozz

Offline

#3 28-09-2010 21:33:25

Eli&Elvis
elproger
Iz: S.Most BiH
Registrovan: 16-12-2008
Komentari: 2,091
Website

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

ako radis sve grupe kamiona po meni texa ako samo mercedesa onda star-a

Offline

#4 29-09-2010 19:56:57

njacu
Član
Registrovan: 28-09-2010
Komentari: 1

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

dali nesto od ovoga moze da se skine na net putem torenta ili rapida barem da se vidi o cemu se radi ,koliko se ove dijagnostike krecu sasvom pratecom opremom da neko dobaci iz inostranstva ili neka vec koriscena kombinacija.hvala pozz

Offline

#5 29-09-2010 21:43:29

launch
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 10-12-2009
Komentari: 415
Website

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

Ako imas nekog u Spaniji najbolje ti je Jaltest. Radi kompletan teretni program, priolice, radne masine itd...
Trenutno br.1 dijagnostika za teretna vozia. Malo im je jaca cena. Ako pocinjes onda ao sto reose kolege. Malo se potrudi oko cena jer ovde nemoze niko da ti pomogne odnosno da napise, jer se kosi sa pravilima foruma
Sto se tice programa imas ih preko torrenta i rapida


Zastitimo decu u saobracaju

Offline

#6 29-09-2010 22:13:45

gonza
Expert
Iz: svilajnac
Registrovan: 07-12-2009
Komentari: 1,008

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

launch pa ti si bas usao u ove dijagnostike. el ima neka za koju ne znas? big_smile
pozdrav


ako je zena imenica, onda je ljubavnica zamenica smile

Offline

#7 29-09-2010 23:28:57

Bacha
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 04-01-2010
Komentari: 0

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

Ima.Pitaj ga kako radi Visa.
Nema pojma.

Offline

#8 03-10-2010 12:59:39

njacu
Član
Registrovan: 28-09-2010
Komentari: 1

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

koji su to programi koji su dobri za kamione man i mercedes do 2000 god ,moze li se negde skinuti sama literatura mehanika za mana i mercedesa .hvala

Offline

#9 03-10-2010 13:35:15

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Pocetnik ,potrebna pomoc oko dijagnostike za kamione i prikolice

njacu napisao:

koji su to programi koji su dobri za kamione man i mercedes do 2000 god ,moze li se negde skinuti sama literatura mehanika za mana i mercedesa .hvala

Pa sve ti objšnjeno u prethodnim postovima...u èemu je poblem, kaj ti nije jasno ? Literatura ? ManWis i MB Wis, google i traži, to je prava literatura.....
ManTis i Mb epc net katalozi,
dijagnoze:Mb Stardiagnose, Man Cats....onda univerzalni, kamioni i prikolice: Jaltest, Texa, Multidiag Trucks, Reflex, KTS.....


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

Board footer