elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 12-04-2011 20:54:22

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

C 5 problem

Ovak, C 5 2.2 hdi 98 kw, danas imao problem, FAP začepljen do bola, nisam niti pokušao regeneraciju raditi, skinuo ga sa auta i oprao, imam baš sredstvo za čišćenje FAP filtera, katalizator sam isto oprao, stavio na vozilo i sve ok, napravio tada regeneraciju i nije bilo problema, napravio probnu vožnju i sve ok. Maloprije krenuo vlasnik sa vozilom doma i javlja se sad sljedeća stvar, P0245 . Nisam obraćao pozornost na turbinu, morao sam brzo završiti vozilo. Nekaj si sad razmišljam da nije zaglavila turbina zbog začepljenog FAP-a , auto i prije zahvata nije imao snage, nisam obraćao pozornost na greške budući ih je bilo 10-15 u memoriji, bila je velika razlika u protoku na ulazu i izlazu iz FAP-a te sam odmah navalio na njega. Vozilo je otišlo, vlasnik će ga dovesti kroz koji dan ponovno, neće mi se baš turbinu skidati, baš je na mjestu ali ono..... Provjerit ću solenoid ventil turbine al baš me zanima jel imao ko slučaj sa turbinom, inače ne popravljam francuze dok ne moram , švabo je švabo lol


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#2 12-04-2011 21:45:54

acom
Administrator
Registrovan: 20-04-2008
Komentari: 3,955
Website

Re: C 5 problem

je napisao skrivenu poruku za korisnika: predingli



---> Neznanje je veliki izvor hrabrosti ! <---

Offline

Korisnik koji je napisao "Hvala" za ovaj komentar: predingli

#3 12-04-2011 22:16:41

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: C 5 problem

je napisao skrivenu poruku za korisnika: Acom



Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

Board footer