elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#26 12-08-2009 14:32:42

predingli
Expert
Iz: Križevci, Hrvatska
Registrovan: 24-12-2008
Komentari: 2,785

Re: Opel dijagnostika preporuka

jojo503 napisao:

Poštovani administratore,
najsrdaènije bi Vas zamolio da moj raèun kako kažete BAN-ujete ili ga iskljuèite. I žao nam je što smo Vas uznemiravali i trošili Vam vrijeme posjeæujuæi ovaj sajt.
Hvala i doviðenja!

Jojo503, daj tu si pisao takve gluposi da nije bilo za èitati,sve u nadi da dobiješ pravo skidanja,a sad kad si dobio upozorenje odmah okreèeš ploèu,ja nisam proèitao od tebe niti jedan (1) koristan post, neznam za druge ali mislim da æe se svi složiti i zato nek ti je sretno (mada znam da æeš i dalje pratiti sajt,a možda se i prijaviš pod drugim nadimkom)!
Inaèe,ovo ti je jedan od malo boljih sajtova, ako ne i najbolji na ovi našim prostorima, pozdrav pravim èlanovima !


Ne pitaj me ono što ne znam smile !

Offline

#27 12-08-2009 16:20:17

MN026
elproger
Iz: Smederevo
Registrovan: 19-01-2009
Komentari: 2,197

Re: Opel dijagnostika preporuka

ljudi zasto tako nastupate prema momku,pustitega neka pise ali neracunajte njegove postove to ce biti dovoljno.momak ce uvideti da ikad posne da skida sta ga interesuje nece mu mnogo znaciti jer da je ozbiljan imao bi sve sto ga interesuje i pre ovg sajta .ja nisam skinu nista jer sve sto mi treba nabavljam i pre nego sto pocne da se vrti na netu za siroke mase ali moram i da platim

Offline

#28 12-08-2009 17:56:13

008
elproger
Iz: Dubrovnik
Registrovan: 10-05-2008
Komentari: 705

Re: Opel dijagnostika preporuka

DA ALI MORA DA PLATIM

u tome je problem sto mnogi misle da se nesto moze dijeliti ,a kako cu dijeliti kad sam platio?
nema nista da valja ðabe................

Offline

#29 12-08-2009 18:48:38

MN026
elproger
Iz: Smederevo
Registrovan: 19-01-2009
Komentari: 2,197

Re: Opel dijagnostika preporuka

nisam mislio nista lose jer onaj ko se bavi ovim poslom profi mema vremena da ceka besplatne programe koji mnogo kasne a i to sto se skine verovatnoca da radi kako treba je mala ili velika zajebancija da ga ustimas

Offline

Board footer