elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 10-04-2013 09:34:09

MN026
elproger
Iz: Smederevo
Registrovan: 19-01-2009
Komentari: 2,197

Polo 3cil/12

za socni 02
druze postavi pitanje ovde i dobices odgovor a nisam ti odgovorio na pp jer nemozes da primis poruke jer kao pun ti box

inace odgovor na tvoje pitanje je da imas problem sa uglom predpaljenja ili sto bi se zargonski reklo sa paljenjem
ili nije dobro ozubljeno,sto se radi iskljucivo sa alatima ili ti nije dobro postavljen prsten davaca ipulsa radilice

ukratko za ljude koji neznaju za ovaj njegov problem--covek na doticnom autu ima problem da mu se usijava izduvna grana
postoji mogucnost jos da je cat zacepljen ali ....moras videti sa majstorom kod koga odrzavas vozilo
posto si iz svilajinca obrati se ovde na forumu gonzi jer je i on iz svilainca ili mom drugfaru labincu takodje iz svilainca za pregled auta a i dalji rad

Offline

#2 10-04-2013 19:42:33

gonza
Expert
Iz: svilajnac
Registrovan: 07-12-2009
Komentari: 1,008

Re: Polo 3cil/12

imas moj mail, pa se javi


ako je zena imenica, onda je ljubavnica zamenica smile

Offline

#3 12-04-2013 23:13:04

socni02
Član
Iz: svilajnac
Registrovan: 08-04-2013
Komentari: 3

Re: Polo 3cil/12

Posto sam ja nov na forumu stvarno se nisam snasao do sada,tek sad sam procitao poruku druze javicu se a ujedno javljam se gonzi i jos nesto na autu je izvadjen katalisator isto se desava da kazem opet na autu se desilo da je izgoreo ventil na trecem cilindru majstor u svilajncu je odradio glavu tj.gumice ventila,vodjice,slajfovani ventili,ravnjana glava i taj izduvni na trecem je zamenjen novim dalje je menjano filter vazduha,filter ulja,ulje,proveravani srednji i zadnji lonac da nisu zapuseni,pritisak pumpe,brizgaljke proveravane posle toga isto greje tj.usijava granu izvadio sam katalizator nikakva promena...sta dalje da uradim treba mi dobar savet ili da oteram auto kod labinca hvala unapred......

Offline

#4 13-04-2013 00:24:54

Rocky
elproger
Iz: BIH
Registrovan: 09-03-2009
Komentari: 1,134

Re: Polo 3cil/12

druze moze da bude dvije stvari ili nije dobro uzubjen ili ti je siromasna smjesa ,ako je smjesa u pitanju sto je prije moguce nemoj ga puno vozati tako izgorice ti opet ventil ili klip

Offline

Board footer