elprog forum

auto dijagnostika, auto dijagnostički alati, autodijagnostički programi, autodijagnostika

Trenutno niste prijavljeni. Za prikaz svih foruma potrebna je registracija.

#1 08-10-2014 00:51:43

daniel tdi
elproger
Iz: makedonija
Registrovan: 16-06-2012
Komentari: 1,245

Oprema za u servisu

pozdrav drugove,otvaram novi ducan sa veci razmer da se malo raskomotim,zelim uloziti u savremenom aparaturu pa zelim da vas pitam,sta ce mi kazete za ova germansaka firma za opreme TWIN BUSCH ima zanimljuvih cene a mislim da je to germansko i dobro proizvodstvo sta ce mi kazete o ta kompanija ako neko ima od vas iskustvo sa ove aparate,hvala vam unaprijed

Offline

#2 08-10-2014 10:08:42

Deki001
elproger
Iz: Beograd
Registrovan: 18-01-2014
Komentari: 190

Re: Oprema za u servisu

Sa pomenutom firmom nemam ličnog iskustva, ali sam do njih došao zbog povoljne cene pa sam se malo raspitao. To ti je kineska roba koja ima logo te nemačke firme koja ih distribuira, naprimer kao Kopernikus klima uređaji. Odavno sam naučio da se ne isplati kupovina jeftinih stvari. Iskreno ne bih voleo da radim na kolima koja su na kineskoj dizalici. Pogledaj šta je pisano u ovoj temi:

Što kažu koliko para toliko muzike, a moj savet ti je da polako kako ti finansije dozvoljavaju kupuješ kvalitetnu opremu. Uzmi u obzir tehničku podršku, poštovanje garantnih uslova i dostupnost rezervnih delova. Nećeš se sigurno pokajti.

Offline

#3 08-10-2014 21:44:59

delphi
elproger
Iz: lukavac
Registrovan: 25-01-2013
Komentari: 609

Re: Oprema za u servisu

B J E Ž I   O D  K I N E Z A ...Ja sam prošle godine "osvježio" radionicu sa kinom a pisao sam ovdje kako je to prošlo..Dijagnostika mora jer je 95% china i to je OK.Ne slušaj džaba priče o koje kakvim atestima i standardima 80% alata sam podrobio kupljenog prošle godine..


kao što reče vili van der pakšu TREBAĆE PRSTI GUZICI SVRBLJIVOJ

Offline

#4 10-10-2014 21:59:50

daniel tdi
elproger
Iz: makedonija
Registrovan: 16-06-2012
Komentari: 1,245

Re: Oprema za u servisu

hvala vam u svaki slucaj ,i meni je bila cena zanimliva pa zato sam i pitao,to je tako eftino je svaki put poskupo,znaci to je kina sa nemackim natpisima, hvala vam jos jedan put pozdrav i svako vam dobro.

Offline

Board footer